وام فوری بدون ضامن با سفته

وام فوری بدون ضامن با سفته

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نام شما

شماره تماس شما

با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع (وام فوری بدون ضامن با سفته) بپردازیم.

وام ها انواع مختلفی دارند که برای دریافت انواع آن ها توسط بانک های مختلف مدارک خاصی لازم است ارائه دهید و همچنین شرایط باز پرداخت آن نیز به گونه ای متفاوت می باشد. بهره های این وام ها که توسط سیستم بانکی اسلامی ایران ارائه می شود، از ۴ % تا ۲۴ % متغیر است و افراد با توجه به نیاز و شرایط خود می توانند هر یک از انواع این وام ها را دریافت نمایند.

وام فوری بدون ضامن با سفته
وام فوری بدون ضامن با سفته

در ادامه این مقاله شما را با انواع وام ها و سود و زیانی که ممکن است در ازای دریافت وام بانکی متحمل شوید، آشنا می کنیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آیا می دانید وام بانکی چگونه است؟

با شرایطی که وام بانکی به آن تعلق می گیرد آشنایی دارید؟

بهره وام به چه چیزی گفته می شود؟

آیا با انواع بهره های وام آشنایی دارید؟

برای محاسبه بهره وام بانکی از چه عواملی کمک گرفته می شود؟

تا چه میزان با تاریخچه وام و بهره آشنایی دارید؟

آیا می دانید وثیقه در اصطلاح بانکی به چه چیزی گفته می شود؟

آیا با خطراتی که وام بانکی برای وام گیرندگان فراهم می آورد آشنایی دارید؟

طرز تفکر اشتباه چگونه می تواند باعث شود که وام گیرنده دچار زیان شود؟

در صورتی که قصد دریافت وام از موسسات بانکی دارید با چه مواردی لازم است آشنایی داشته باشید؟

برتری دریافت وام از موسسه های خصوصی به نسبت بانک ها چیست؟

آیا می دانید سفته تضمین کننده وام چیست؟

برای دریافت انواع وام ها از بانک چه مدارکی را باید ارائه دهید؟

آیا میدانید وام جعاله چیست و چه شرایطی دارد؟

پیش از دریافت وام چه نکاتی را بهتر است رعایت نمایید؟

پیش از دریافت وام از کارشناسان امور وام چه سوالاتی لازم است بپرسید؟

چگونه می توانیم بدون ضامن وام فوری دریافت نماییم؟

 

آیا می دانید وام بانکی چگونه است؟

در اصطلاحات بانکی و اقتصادی به نوعی دریافت پول قرض از بانک ها و موسسات تامین سرمایه ای وام می گویند. پیش از دریافت وام در بین دو طرف یعنی وام دهنده و وام گیرنده قوانینی ثبت می شود که در صورت سرپیچی از قوانین رسمی توسط هریک از اعضای این دو گروه، دیگری می تواند برای دریافت حق و حقوق خود از راه قانونی اقدام نماید. وام ها در یک تاریخ معین دریافت می شوند

و تا یک بازه زمانی مشخصی بازپرداخت اقساط آن ادامه دارد. شخص وام گیرنده بایستی تا پایان بازه زمانی مشخص شده برای پرداخت اقساط هم اصل سرمایه را پرداخت کرده باشد و هم بهره آن را.

آیا می دانید وام بانکی چگونه است؟
آیا می دانید وام بانکی چگونه است؟

عمل وام گرفتن در گذشته گان نیز با حالت های مختلفی وجود داشته است. دریافت وام یک عمل بسیار مهم برای به جریان انداختن چرخه اقتصادی در کشور می باشد و از راکد ماندن سرمایه مردم و از بین رفتن ارزش نقدی آن سرمایه ها جلوگیری می کند.

با شرایطی که وام بانکی به آن تعلق می گیرد آشنایی دارید؟

وام ها انواع مختلفی دارند که در شرایط خاصی به نیازمندان و تمامی اشخاص دارای آن شرایط خاص اعطا می گردد.

برخی از انواع وام ها:

وام ازدواج:

بسیاری از جوانان در هنگام تشکیل زندگی سرمایه کلانی در اختیار ندارند و برای هزینه مراسمات و خرید لباس و حلقه با مشکل رو به رو می شوند. از این رو دولت برای رفع این مشکلات، وام کم بهره ای را در میزان معینی برای عروس و داماد تعیین می کند تا بتوانند با کمک این وام نیاز های اساسی خود را در ابتدای زندگی رفع نمایند.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

وام مسکن:

خرید خانه در دوره ای که تورم بسیار بالایی در کشور حاکم است، هزینه های سنگینی در بر دارد، به همین دلیل افراد می توانند پس از تنظیم سند در بنگاه های املاکی مبلغی را به عنوان بیعانه به صاحب قبلی خانه پرداخت نمایند و طبق تعهد نامه ای پرداخی مابقی هزینه خرید را به پس از دریافت وام موکول نمایند.

وام مسکن:
وام مسکن:

این افراد پس از این که سند منزل جدید خود را دریافت کردند، در همان روز تا پایان ساعات اداری (معمولا در کل هفته ساعات کار بانک ها تا ۲ و پنج شنبه ها تا ۱۲ است) می توانند با مراجعه به بانک مسکن و ارائه مدارک لازم برای دریافت وام مسکن اقدام نمایند.

وام کارآفرینی:

بسیاری از خانم های سرپرست خانوار برای تامین نیاز های روزانه خود و فرزندانشان، نیاز دارند در مشاغلی به فعالیت بپردازند، آن ها می توانند با دریافت مدرک در زمینه هنر خود در مراکز فنی و حرفه ای و ارائه نمونه های کار خود به بانک ها از ۵ تا ۱۵ میلیون وام کار آفرینی ۴ % بهره دریافت نمایند.

وام روستایی:

این وام ها مختص ساکنان خانه های روستایی می باشد که می توانند برای تعمیرات منزل خود و یا خرید خانه جدید تر از این امکانات استفاده نمایند.

وام های دانشجویی:

این مدل نوع وام به دانشجویان به منظور کمک هزینه تحصیلات و پرداخت شهریه دانشگاه تعلق می گیرد و دانشجویانی که درخواست وام دانشجویی دارند، می بایست معرفی نامه از مرکز آموزش دانشگاه خود دریافت نمایند و با مراجعه به بانک تحت همکاری، وام دانشجویی خود را دریافت نمایند. باز پرداخت این وام ۴ % بهره، به پس از اتمام دوران دانشجویی فرد موکول می شود.

وام های کمک هزینه درمانی:

در برخی بیماری ها همانند بیماری سرطان، تامین هزینه شیمی درمانی و داروهای بیمار کار بسیار سختی برای خانواده او محسوب می شود، بنابراین خانواده درجه یک بیمار می توانند با ارائه پرونده پزشکی بیمار وام های کم بهره ای به منظور کمک هزینه ادامه مراحل درمانی از دولت دریافت نمایند و عزیزان خود را از مرگ و آسیب های احتمالی نجات دهند.

وام کمک هزینه خرید لوازم منزل:

خرید لوازم منزل برای کسانی که به تازگی محل زندگی خود را از خانواده خود جدا کرده اند، کار بسیار سختی است. قیمت این لوازم تحت تاثیر تورم افزایش می یابد، بنابراین توانایی افراد برای تعویض لوازم منزل معیوب و یا خرید لوازم جدید به منظور تشکیل زندگی جدید کاهش می یابد. آن ها می توانند برای رفع این نیاز خود از بانک ها و موسسات اعتباری و یا شرکت های تامین سرمایه ای وام دریافت نمایند.

وام کمک هزینه خرید لوازم منزل:
وام کمک هزینه خرید لوازم منزل:

وام کمک هزینه خرید وسیله نقلیه:

وسایل نقلیه برای خانواده هایی که ناتوانی در منزل دارند و یا بیمار معلول جسمی دارند بسیار واجب می باشد، زیرا سوار و پیاده شدن این افراد بر ماشین های کرایه ای سخت و زمان بر است، اما خرید ماشین ها که این روزها با قیمت هنگفتی مواجه است چگونه امکان پذیر می شود؟ افراد می توانند برای خرید اتومبیل های شخصی خود از وام هایی که برای این کار تعیین شده اند استفاده نمایند.

نکته ای که در این میان وجود دارد این است که دریافت هر یک از این وام ها مراحل قانونی طولانی مدتی را دارد و دریافت آن با تاخیر بسیاری مواجه است، همچنین ضامن و مدارک بسیاری را برای این راه باید ارائه دهید

پیدا کردن ضامنی که بتواند تمامی شرایط مورد نیاز برای ضمانت را داشته باشد خودش به تنهایی کار بسیار سختی می باشد، به همین دلیل اگر در شرایطی قرار گرفتید که نیاز سریع به وام داشتید دریافت آن از طریق بانک ها را به شما پیشنهاد نمی دهیم.

شما همراهان عزیز قادر خواهید بود با مراجعه به شرکت ما، سرمایه مورد نیاز و دلخواه خودتان را به شکل وام فوری بدون ضامن تنها با ارائه سفته دریافت نمایید.

بهره وام به چه چیزی گفته می شود؟

بهره وام یا سود مشارکت درصد پولی است که ماهانه به وام دهنده پرداخت می شود. نرخ بهره وام در بانک ها، موسسات و انواع وام ها در مقادیر مختلفی به صورت سالیانه مشخص می شود.

بهره وام به چه چیزی گفته می شود؟
بهره وام به چه چیزی گفته می شود؟

درصد بهره وام در اسناد به صورت قانونی ثبت شده و وام گیرنده موظف است در اولین فرصت این مبلغ معین را پرداخت نماید. در برخی موارد به بهره وام سود مشارکت نیز می گویند. سود مشارکت به معنای سودی تلقی می شود که در صورت مشارکت افراد و موسسات  در سرمایه گذاری ها و یا پروژه های کاری به دست می آید.

آیا با انواع بهره های وام آشنایی دارید؟

برای تعیین نرخ بهره، آن ها را در دو دسته متفاوت شامل بهره ساده و بهره مرکب قرار می دهند. در اکثر کشورهای جهان برای تعین نرخ بهره وام از بهره مرکب استفاده می کنند، اما در ایران عمدتا از نرخ بهره ساده در امور بانکی مورد استفاده قرار می دهند، حال لازم است به منظور آشنایی بیشتر با امورات بانکی در کشور خود و دیگر کشورها تفاوت بهره ساده با بهره مرکب را درک نماییم.

بهره وام ساده:

نرخ بهره ساده در ابتدای هر سال توسط بانک ملی مرکزی بر اساس اصل پول وام تعیین می شود. این مبلغ بهره به منظور جبران در اختیار گرفتن اصل پول در مدت زمان معین توسط وام گیرنده پرداخت می شود.

بهره وام مرکب:

این روش، یک روش جهانی برای محاسبه بهره وام می باشد. در بهره وام مرکب، علاوه بر اصل مبلغ وام، سود پرداخت شده برای وام نیز برای تعیین درصد بهره دخیل می باشد.

برای محاسبه بهره وام بانکی از چه عواملی کمک گرفته می شود؟

برای محاسبه بهره وام بانکی از چه عواملی کمک گرفته می شود؟
برای محاسبه بهره وام بانکی از چه عواملی کمک گرفته می شود؟

هزینه فرصت از دست رفته:

به دوره زمانی که پول بدون سرمایه گذاری در بانک راکد می ماند هزینه فرصت از دست رفته می گویند.

نرخ تورم حاکم بر جامعه:

در ابتدای سال پیش از تعیین نرخ بهره کارشناسان مسئول در این زمینه نرخ تورم حاکم بر جامعه را مورد بررسی قرار می دهند، اگر نرخ تورم صعودی باشد نرخ بهره وام بیشتری را در نظر می گیرند و اگر نرخ تورم نزولی باشد نرخ بهره وام نیز با کاهش نسبی مواجه می شود.

ریسک نکول:

ریسک نکول یا ریسک عدم تعهد تاثیر به سزایی برروی تعیین نرخ بهره وام دارد. در این مورد کارشناسان احتمالی را در نظر می گیرند که وام گیرنده نتواند به تعهدات خود عمل نماید و سپس با توجه به این درصد احتمالات نرخ بهره وام را مشخص می کنند.

بازه زمانی پرداخت وام:

فاصله زمانی دریافت وام تا پایان پرداخت اقساط آن را کارشناسان در نظر گرفته و نرخ بهره را بر اساس آن تعیین می کنند. بازه زمانی پرداخت وام با نرخ بهره رابطه معکوس دارند، به این معنی که هرچه این بازه زمانی افزایش یابد نرخ بهره کمتری معین می شود.

قانون عدد ۷۲:

این قانون فقط در نرخ بهره وام مرکب تاثیر گذار است، به همین دلیل ترجیح می دهیم برای راحتی حال شما عزیزان وارد جزئیات آن نشویم.

تا چه میزان با تاریخچه وام و بهره آشنایی دارید؟

مردمی که در تمدن های پیش از دوره رنسانس زندگی می کردند، هیچگونه اعتقادی به دریافت بهره پول قرض داده شده نداشتند و این کار را گناه فرض می کردند، اما با پیدایش اقتصاددان هایی مانند آدام اسمیت فردریک باتیستا، توانستند با ارائه دلیلی منطقی این عقاید نادرست و قدیمی را از میان بردارند و مردم را به دریافت بهره پول قرض داده شده بابت فرصت از دست رفته تشویق نمایند.

تا چه میزان با تاریخچه وام و بهره آشنایی دارید؟

در این زمان بود که پول به عنوان یک کالا شناخته شد و مردم از آن برای دست یابی به موقعیت بهتر استفاده می کردند. در سال های ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ بود که در سیستم مالی کشور های ایران، پاکستان و سودان، دریافت بهره وام جای خود را به شرکت در سود و زیان معاملات واگذار کرد

به این معنی که افراد پس از قرض دادن مبلغی پول به آشنایان خود به جای دریافت سود (بهره) در سود و زیان معاملات و یا پروژه ها شرکت می کردند. این ایده اقتصادی همچنان جایگاه خود را در میان مردم حفظ کرده و بین آنان رواج دارد و بسیاری از افراد برای رسیدن به خواسته های خود از این روش معاملاتی استفاده می کنند.

آیا می دانید وثیقه در اصطلاح بانکی به چه چیزی گفته می شود؟

در برخی از حالت های دریافت وام، موسسات مالی وثیقه دریافت می کنند، به این معنی که از وام گیرنده به منظور تضمین تعهدات مالی خود درخواست می کنند یکی از انواع دیگر دارایی ها را به عنوان گرو در اختیار وام دهنده قرار دهد.

وام هایی که به این روش به وام گیرنده پرداخت می شوند، نرخ بهره پایین تری دارند، اما از زیانی که ممکن است وام دهنده در ازای کوتاهی وام گیرنده در انجام تعهداتش متحمل شود کاسته می شود. در صورتی که وام گیرنده تعهدات کتبی خود را در قبال پرداخت اقساط ماهانه وام به درستی انجام ندهد، وام دهنده می تواند دارایی که به عنوان وثیقه به گرو گرفته است به فروش رسانده و زیان های خود را از این راه جبران نماید.

آیا می دانید وثیقه در اصطلاح بانکی به چه چیزی گفته می شود؟
آیا می دانید وثیقه در اصطلاح بانکی به چه چیزی گفته می شود؟

ادعایی که وام دهنده نسبته به وثیقه دریافتی دارد، با عنوان حق گرو یا حق رهن شناخته می شود و همین دو کلمه به سادگی معنی کلمه وثیقه را بیان می کنند.

آیا با خطراتی که وام بانکی برای وام گیرندگان فراهم می آورد آشنایی دارید؟

افراد برای به اتمام رساندن اهداف خود به سرمایه نیاز دارند چه بسا بهتر است این سرمایه به صورت نقدی در اختیار آن ها قرار داشته باشد، اما این را نیز باید در نظر گرفت که هر شخصی هر چند سرمایه دار ممکن است روزی به سرمایه بیشتری نیاز پیدا کند و در صورتی که دسترسی به مبلغ خاصی نداشته باشد، جانش به خطر افتاده و یا راهی زندان شود،

در چنین شرایطی راهکاری که ارائه می شود دریافت وام می باشد. وام دهندگان تا پایان مدت پرداخت اقساط وام علاوه بر باز پس گیری اصل پول از مشتری بهره هنگفتی نیز آز بابت هزینه فرصت از دست رفته و یا دیگر عوامل دریافت می کنند.

درست است که می گوییم دریافت وام ها برای به جریان انداختن چرخه اقتصادی گزینه مناسبی محسوب می شود، اما این وام ها می توانند خطرات بسیاری را برای وام گیرنده ایجاد کنند. در ادامه این مبحث تمامی خطراتی که ممکن است در اثر دریافت وام ایجاد شوند را مورد بررسی قرار می دهیم.

بالا بودن نرخ بهره وام:

هر وامی مقدار نرخ بهره مختص به خود را دارد که افراد را مجبور به پرداخت این نرخ از پیش تعیین شده می کند. به علت وجود این بهره ها است که وام به یک هزینه تبدیل شده است. نرخ بهره هر وام هرچند پایین باشد نیز برای وام گیرنده هزینه هایی در بر دارد و همین باعث شده که افراد از گرفتن وام منصرف شوند

و به جای دریافت وام در شرایط سخت از پس انداز های شخصی استفاده نمایند، اما اگر پس اندازی در اختیار نیازمندان به سرمایه وجود نداشته باشد ناچار می شوند به دنبال وام های کم بهره باشند که کاری زمان بر است و ممکن است سر فرصت به آن دست نیابند.

بالا بودن نرخ بهره وام:
بالا بودن نرخ بهره وام:

سردی روابط فامیلی یا دوستانه:

بسیاری از افراد که می خواهند از شر پرداخت بهره وام راحت شوند، اقدام به دریافت پول قرض از دوستان و آشنایان می نمایند و با این کار شرایطی را ایجاد می کنند که برای هر دو طرف سخت است.

برای شخص قرض دهنده بسیار سخت است که از دوست یا فامیل خود بدهی را مطالبه نماید و اگر قرض گیرنده نیز انسان منطقی باشد در شرایطی که وسع مالی وی به پرداخت بدهی کفاف ندهد، در برابر قرض دهنده که فامیل یا آشنا می باشد احساس شرمساری می کند، به همین دلیل است که بسیاری از افراد به جای دریافت پول قرض به انواع وام ها پناه می آورند.

احساس نارضایتی از شرایط و گرفتاری:

افرادی که وام دریافت می کنند در طی مدت زمان تعیین شده برای باز پرداخت اقساط وام احساس نارضایتی و گرفتاری دارند و نسبت به پولی که برای رفع نیاز خود در اختیار گرفته اند، احساس دین دارند و خود را موظف به پرداخت هرچه سریعتر اقساط می دانند و همین موجب می شود که دچار مشغله های فکری شوند و دیگر نتوانند به صورت دقیقی بر امور روزانه خود تمرکز نمایند.

ایجاد محدودیت های مالی:

پرداخت ماهانه اقساط وام محدودیت های مالی برای وام گیرنده ایجاد می کند، به این صورت که در ابتدای هر ماه باید پیش از پرداخت نیازهای مالی روزانه خود از حقوق، باید اقساط وام را کنار گذاشته و باقی مانده را صرف خرج روزمره خود و خانواده نمایند، به همین دلیل است که می گویند وام محدودیت مالی ایجاد می کند.

ایجاد محدودیت های مالی:
ایجاد محدودیت های مالی:

طرز تفکر اشتباه چگونه می تواند باعث شود که وام گیرنده دچار زیان شود؟

اگر بخواهیم با توجه به نرخ تورم، نرخ واقعی بهره را محاسبه کنیم کافیست که نرخ بهره را از نرخ تورم حاکم بر جامعه کسر نماییم. برای مثال ممکن است نرخ بهره ۱۷ درصد باشد و نرخ تورم ۱۵ درصد، در صورت کسر کردن این دو از یکدیگر فقط ۲ درصد باقی می ماند.

این عدد به دست آمده نرخ واقعی بهره وام می باشد، حال اگر این عدد به صورت منفی به دست آید، یعنی سود کرده ایم. در سال های گذشته هنگامی که نرخ بهره منفی می شد مردم برای دریافت وام  درب بانک ها صف می کشیدند و طالب دریافت هرگونه وامی بودند و همین باعث ایجاد بازار های سیاه فروش وام شد.

طرز تفکر اشتباه چگونه می تواند باعث شود که وام گیرنده دچار زیان شود؟
طرز تفکر اشتباه چگونه می تواند باعث شود که وام گیرنده دچار زیان شود؟

در برخی از مواقع تصورات غلط مردم باعث می شد که زیان های سنگینی متحمل شود و علاوه بر از دست دادن اصل وام، پرداخت بهره آن نیز به زیان های وام اضافه شود.

برخی از تصورات غلط مردم در زمینه دریافت وام:

نگاه جایزه گونه به وام:

هنگامی که نرخ بهره واقعی منفی شود، افراد وام را به چشم جایزه نگاه می کنند. برای دریافت هر گونه وامی تلاش می کنند و به دنبال یک پارتی می باشند. از این رو کامندان بانک نیز از فرصت استفاده کرده و سر وام گیرندگان منت می گذارند و یا در برخی مواقع درخواست شیرینی می کنند.

در چنین شرایطی که مردم وام را به چشم جایزه نگاه می کنند، مدیران بانک ها قدرت گرفته و توقعات بیجای آنها از مشتریان بالا می گیرد، مثلا از یک مشتری با سطوح کاری خوب درخواست می کنند کارهایشان را در یک سازمان دیگر راه بیاندازد.

این نکته را بدانید بانک ها بابت وام های پرداختی خود بهره دریافت می کنند، هر چند درصد این بهره پایین باشد، پس هرگز زیر بار منت کارکنان این مرکز نروید و احساس شرمندگی برای جبران زحماتشان نداشته باشید.

وام را به عنوان پول شناختن:

(وام ها پول نیستند، بلکه سرمایه اند) این جمله را همیشه به خاطر داشته باشید. شما می توانید از وام به عنوان پول برای برای رفع امورات روزانه استفاده نمایید و این حق را کاملا دارید، اما توجه کنید که شما مجبورید در نهایت امر با هر قدر تاخیر هم که باشد اصل و سود وام را بازپرداخت نمایید.

اگر دید شما نسبت به وام همانند پول باشد ضرر شدیدی متحمل شده اید، زیرا برای خرید کالای مورد نیاز خود هزینه اضافی به عنوان بهره وام پرداخت کرده اید، اما اگر کالایی که تهیه کرده اید به عنوان یک کالای سرمایه ای مورد استفاده قرار بگیرد و از آن در راه کسب درآمد استفاده نمایید نه تنها زیانی به شما وارد نشده، بلکه سودی هم به دست آورده اید.

وام را به عنوان پول شناختن:
وام را به عنوان پول شناختن:

باز پرداخت اقساط وام با دریافت مجدد وام:

برخی افراد هنگامی که در باز پرداخت اقساط ماهانه وام خود ناتوان می مانند، اقدام به دریافت وام مجدد می کنند و با استفاده از وام جدید اقدام به تسویه حساب وام قدیم خود می نمایند و با این کار به خیال خود سود کرده اند، اما بهتر است این افراد بدانند با این راهکار اشتباه خود تنها نرخ بهره خود را افزایش داده اند و در این میان هیچ سودی حاصل نشده است.

کاهش بدهی با پرداخت اقساط وام:

کارکنان بازار های سیاه و موسسه های غیر قانونی با محاسبه های اشتباه افراد را مجاب می کنند برای هر ماه قسطی بیش از حد اصلی آن پرداخت نمایند و این افراد با محاسبه دستی نمی توانند مبلغ قانونی را مشخص نمایند، در نتیجه با این تصورات اشتباه هر ماه به منظور کاهش بدهی خود اقساط نامتعارفی را پرداخت می نمایند.

کاهش بدهی با پرداخت اقساط وام:
کاهش بدهی با پرداخت اقساط وام:

بجز اصل وام هر پرداخت جانبی دیگر بر نرخ بهره می افزاید:

هر هزینه ای که برای گرفتن وام متحمل می شوید جزئی از بهره می باشد، برای مثال هنگامی که اتومبیل ۱۰۰ میلیونی به صورت قسطی با نرخ بهره ۵ درصد خریداری می کنید و در ابتدا به عنوان بیعانه ۵۰ میلیون نقد پرداخت می کنید، دیگر به ۵۰ میلیون ابتدایی بهره تعلق نمی گیرد، اما اگر شرکت خودروسازی برای ۵۰ میلیون بیعانه هزینه ای را در نظر بگیرد، می توان گفت بهره کل ۱۰ % بوده است.

با وجود تورم پس انداز کردن نیز مشمول بهره می شود:

شاید در ظاهر پس انداز هیچ گونه هزینه اضافی برای افراد ایجاد نکند، اما هنگامی که شما قصد دارید کالای ۱۰ میلیونی تهیه نمایید و برای خرید آن تا سال آینده پس انداز می کنید، با وجود تورم قیمت کالا تا سال بعد ۱ میلیون افزایش می یابد، این افزایش قیمت که می تواند شما را برای خرید کالا ناتوان بگذارد چیزی دقیقا شبیه به بهره عمل می کند.

به وام تصور بدی نداشته باشید:

به طور کلی وام یک دریافت وجه اشتباه نیست، این سیاست پولی و اقتصادی شماست که می تواند سود و زیانتان را در زمینه دریافت وام تعیین نماید، نه نرخ بهره وام. اگر وام ها را در یک پروژه کاری با بازده بسیار خوب سرمایه گذاری نمایید، شک نکنید که بهره وام به هر قدری که باشد سود کافی به همراه دارد.

در صورتی که قصد دریافت وام از موسسات بانکی دارید با چه مواردی لازم است آشنایی داشته باشید؟

این روز ها کمتر افرادی را میشناسیم که با وام ها و سپرده های بانکی آشنایی نداشته باشند. همه افراد ممکن است یک روز برای رفع مشکلات مالی خود به وام نیاز پیدا کنند، به همین علت آشنایی با فعالیت های حسابداری این زمینه تا حدودی می تواند برای آگاهی افراد پیش از دریافت وام مفید باشد.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

مراحل حسابداری وام در غالب ۲ دسته انجام می شود:

محاسبه نرخ سود تسهیلات:

محاسبه نرخ سود تسهیلات هیچ گونه روش ریاضی سختی به همراه ندارد، فقط کافیست مبلغ اصلی وام را در نرخ سود ضرب کرده و حاصل به دست آمده از این رابطه را در ۲۴۰۰ تقسیم نمایید.

مبلغ به دست آمده از این معادله حسابداری نرخ سود کل تسهیلات است و برای تعیین مقدار سود پرداختی ماهانه راهکار دیگری وجود دارد که با این روش کاملا متفاوت است. برای تعیین این مبلغ کافیست مبلغ اصلی وام را با سود آن جمع کرده و حاصل را بر تعداد ماه هایی که لازم است اقساط در طی آن زمان پرداخت شود تقسیم نمایید.

محاسبه نرخ سود سپرده:

معادله حسابداری که برای محاسبه نرخ سود سپرده مورد استفاده قرار می گیرد تفاوتی چندان با معادله ای که برای محاسبه نرخ سود تسهیلات استفاده شده است، ندارد، اما برای این روش لازم است بدانیم سود پرداخی روز شمار است یا ماهانه؟

پس از آن که اطلاعات را به دست آوردیم، برای حالت روز شمار مبلغ کل سپرده را بر نرخ سود آن ضرب کرده و عدد به دست آمده را بر ۳۶۵۰۰ تقسیم می کنیم.

حال در حالت محاسبه سود سپرده ماهانه مبلغ کل سپرده را در نرخ سود ضرب کرده، اما حاصل آن را مجدد در تعداد ماه ها ضرب می کنیم و عدد به دست آمده را بر ۱۲۰۰ تقسیم می کنیم.

محاسبه نرخ سود سپرده:
محاسبه نرخ سود سپرده:

برتری دریافت وام از موسسه های خصوصی به نسبت بانک ها چیست؟

دریافت وام از بانک ها شما را با محدودیت هایی مواجه می کند و شما قدرت تصمیم گیری کمتری را برای مدیریت فعالیت مالی خود در اختیار دارید. ما در این بحث تفاوت بین دریافت وام از دو موسسه خصوصی و بانکی به صورت جامع شرح می دهیم:

مزایای دریافت وام از بانک ها:

 1. نرخ بهره وام با توجه به نیاز شما متغیر است و ممکن است نرخ بهره آن به قدری پایین باشد که سود بیشتری برای شما در این زمینه حاصل شود.
 2. برای مشتریان دائمی خود نرخ بهره ویژه ای را ارائه می دهد که این نیز می تواند برای افراد مفید واقع شود.
 3. خدمات وام ارائه شده با توجه به نیاز شما صورت می گیرد و از وام دریافتی می توان فقط در زمینه فعالیت از پیش تعیین شده استفاده نمایید.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

معایب دریافت وام از بانک ها:

تنوع وام ها در یک بانک محدود است و حق انتخاب را از مشتری سلب می کند، به همین دلیل مشتری ناچار است برای دریافت وام مورد نیاز خود بسته به فعالیتی که قصد دارد انجام دهد، به بانک های متعددی مراجعه نماید.

برای مثال اگر مشتری بخواهد همزمان مسکنی برای خانواده تهیه نماید و شغل جدیدی برای خود در زمینه کشاورزی ایجاد نماید، لازم است جداگانه به بانک مسکن و بانک کشاورزی مراجعه نماید که در این میان زمان زیادی را بیهوده در بین راه سپری می کند.

تعیین مراحل قانونی دشوار برای وام ها باعث می شود بسیاری از افراد به دلیل نداشتن یکی از این استاندارد های از پیش تعیین شده، توانایی دریافت وام را نداشته و نتوانند مشکلات پیش آمده را رفع نمایند.

وام های تخصیص داده به فعالیت های متعدد در بانک ها چیزی کمتر از مبلغ واقعی مورد نیاز است، بنابراین در اکثر مواقع، نیاز افراد با دریافت این وام ها رفع نشده و مشکلات مالی او روز به روز افزایش می یابد.

صرف هزینه های بیشتر برای طی کردن مراحل قانونی دریافت وام مانند کاغذ بازی های بسیار زیاد و هزینه ایاب و ذهابی که افراد بایستی در هر روز برای مراجعه به بانک ها پرداخت نمایند، باعث می شود بیشتر این افراد از دریافت وام خسته شده و زیان های زیادی را متحمل شوند که هرگز پس از دریافت وام جبران نشود.

در برخی بانک ها در ازای پرداخت وام افراد را مجبور می کنند از خدمات دیگری که در بانک ارائه می شود استفاده نمایند. برای مثال از افراد درخواست می کنند در ازای دریافت یکی از انواع وام ها از بانک مبلغ هنگفتی را در شعب بانک سپرده گذاری نمایند و این سپرده را تا اتمام آخرین قسط مسدود می کنند.

بانک ها برای باز پرداخت مبلغ وام به همراه سود آن، زمانی طولانی را تعیین می کنند که برای بسیاری از افراد خسته کننده است.

مزایای دریافت وام از موسسه های خصوصی:

 1. کارشناسان فعال در موسسات خصوصی تخصص بیشتری در زمینه شرایط و قوانین وام دارند و می توانند به مشتریان خود راهنمایی دقیق تری ارائه دهند.
 2. تنوع وام در این مراکز بیشتر است و دیگر افراد نیازی ندارند برای دریافت دو وام مختلف به مراکز خصوصی متعدد مراجعه نمایند و می توانند در لحظه، کارهای خود را برای دریافت وام به اتمام برسانند.
 3. کارکنان این مراکز تمایل بیشتری برای مذاکره در زمینه وام ها نشان می دهند و در این قرارهای کاری با اخلاق مناسب و ارائه پیشنهادات جالب سعی بیشتری در جلب نظر مشتریان خود دارند.
 4. دریافت وام در این مراکز خصوصی با سرعت بیشتری انجام می شود و افراد نیازمند به وام ها سریعتر به خواسته های خود که رفع نیاز های مالی می باشد، می رسند.
 5. در این موسسه ها هیچ خبری از شرایط دریافت وام عجیب غریب نیست و افراد می توانند تنها با ارائه سفته و یا یک مدرک معتبر مبلغ وام مورد نیاز خود را دریافت نمایند.
مزایای دریافت وام از موسسه های خصوصی:
مزایای دریافت وام از موسسه های خصوصی:

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

معایب دریافت وام از موسسه های خصوصی:

تنها عیبی که می تواند دریافت وام از این مراکز داشته باشد عدم اعتماد است. با توجه به جدید بودن خدمات ارائه شده در این مراکز و تحت نظارت دولت نبودن آن ها، باعث می شود مشتریان نتوانند به راحتی به این مراکز خصوصی اعتماد نمایند.

همان طور که مشاهده کردید معایب دریافت وام از بانک ها بیشتر از موسسه های خصوصی می باشد، بنابراین توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر چک برگشتی دارید و یا جان یکی از عزیزانتان در خطر است و برای درمان او نیاز به پول دارید، ترجیحاً برای دریافت وام به بانک ها مراجعه نکنید

زیرا شرایط دریافت وام سخت و زمان بر است و همه ی وام های بانکی به ضامن نیاز دارند که ممکن است پیدا کردن ضامن با شرایط خاص تعیین شده توسط بانک برای شما دشوار باشد،

معایب دریافت وام از موسسه های خصوصی:
معایب دریافت وام از موسسه های خصوصی:

پس بهتر است تنها با ارائه سفته به موسسه تامین سرمایه ای ما، مبلغ وام مورد نیاز خود را در سریع ترین زمان دریافت نمایید. لازم به ذکر است که مرکز فعالیت های ما دارای مجوز است و نیازی نیست که در زمینه معامله با این مرکز هیچ گونه استرس و عدم اعتمادی داشته باشید.

آیا می دانید سفته تضمین کننده وام چیست؟

سفته یک مدرک معتبر و رسمی است که در قبال ارائه آن شخص تضمین می کند مبلغی را تا تاریخ معینی پرداخت نماید، در صورتی که فرد در پرداخت تعهدات خود که بابت آن سفته ارائه داده است نا توان بماند و یا به صورت عمدی در اجرای تعهدات خود کوتاهی کند، شخص یا مرکزی که سفته را در اختیار دارد می تواند از راه قانونی اقدام کرده و حق و حقوق خود را طلب نماید.

برای دریافت انواع وام ها از بانک چه مدارکی را باید ارائه دهید؟

برای دریافت هر یک از انواع وام ها مدارکی لازم است ارائه دهید که در میان همه آن ها داشتن یک ضامن معتبر الزامی است، حال آن که پیدا کردن ضامنی که تمامی شرایط را داشته باشد بسیار سخت است و حتی اگر هم بتوان ضامن را پیدا کرد، با توجه به مسئولیت های سختی که به او واگذار می شود، حتی ممکن است ضمانت را قبول نکند.

مدارک لازم برای دریافت وام ازدواج:

 • در اختیار داشتن دفترچه سپرده بانکی
 • ارائه اصل و کپی از دو برگه اول شناسنامه زوجین
 • ارائه اصل و کپی سند ازدواج (عقد نامه)
 • در اختیار داشتن ۲ عدد تمبر مالیاتی در صورت نیاز بانک
 • حضور ۱ نفر ضامن معتبر و دارای شرایط قانونی از طرف دختر و پسر

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

مدارک لازم برای دریافت وام مسکن:

 • ارائه اصل و کپی کارت ملی وام گیرنده به بانک
 • اصل و کپی شناسنامه
 • در صورتی که شخص برای اتمام مراحل قانونی کار خود وکیلی اخذ کرده، ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه وکیل نیز الزامی می باشد.
 • ارائه فیش حقوقی وام گیرنده.
 • ارائه قولنامه خرید خانه توسط وام گیرنده به بانک
 • کپی و اصل پروانه ساختمان از دیگر مدارک مهم در زمینه دریافت وام مسکن است.
 • پرداخت مبلغ کارمزد به بانک و ارائه رسید آن
 • ارائه فیش حقوقی هر دو ضامن وام گیرنده.
 • معرفی دو ضامن معتبر و دارای شرایط
 • ایجاد سپرده بانکی و ارائه دفترچه آن به بانک
 • در صورتی که جنسیت وام گیرنده مذکر باشد، ارائه کارت پایان خدمت الزامی است.
 • پرداخت ۱۰ هزار ریال بابت دریافت تمبر
مدارک لازم برای دریافت وام مسکن:
مدارک لازم برای دریافت وام مسکن:

مدارک لازم برای دریافت وام کمک هزینه خرید لوازم منزل:

 • ارائه کپی یا اجاره نامه محل زندگی به بانک
 • ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی ضامن (کپی شناسنامه باید از تمامی صفحات باشد)
 • ضامن باید یک گواهی کسر حقوق تعهد نماید و به بانک ارائه دهد.
 • ارائه فیش حقوقی و همچنین حکم دریافتی از کارگزینی ضامن
 • ضامن باید به صورت کتبی تقاضا نامه ای ارائه دهد.
 • تکمیل فرم های ارائه شده توسط کارمندان بانک
 • بازگشایی یک سپرده در بانک مربوطه
 • و مهم ترین این مدارک ارائه فاکتور خرید کالا می باشد. (کالای خریداری شده حتما باید از برند ایرانی برخوردار باشد.)
 • در نهایت وام گیرنده بایستی مبلغ ۱۰ میلیون ریال به عنوان پیش پرداخت به حساب بانکی تازه تاسیس خود واریز نماید.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

مدارک لازم برای دریافت وام خودرو:

 • کپی سند و یا اجاره نامه محل زندگی وام گیرنده
 • کپی تمامی صفحات شناسنامه ضامن
 • کپی هر دو طرف کارت ملی ضامن
 • ارائه گواهی رسمی و کتبی کسر حقوق ضامن
 • ارائه فیش حقوقی ضامن
 • تکمیل کردن فرم های بانکی ارائه شده توسط کارکنان بانک به وسیله شخص وام گیرنده.
 • و در نهایت افتتاح حساب پس انداز و ارائه فاکتور خرید خودرو (اتومبیل خریداری شده حتما باید ساخت داخل کشور باشد و فاکتور توسط خودرو سازان داخلی صادر شده باشد)

 

نکته:

شرایط پذیرش وام در هر بانکی متفاوت است، ممکن است بانک فقط ضامنی با شغل آزاد بپذیرد و یا ضامن بایستی حتما کارمند باشد و هنوز به سنین بازنشستگی نرسیده باشد، اما ویژگی که در این بین مشترک است این است که ضامن با هر شغل و جایگاهی که باشد، نباید چک برگشتی داشته باشد و ضمانت دیگری را کرده باشد.

این شرایط سخت پیدا کردن ضامن، موجب شده است بازار کاری برای سود جویان محیا شود که در ازای دریافت مبالغی ضمانت افراد در بانک ها را انجام می دهند.

نکته:
نکته:

آیا میدانید وام جعاله چیست و چه شرایطی دارد؟

پیش از دریافت این نوع وام جعاله (وام گیرنده) باید تعهدی کتبی به عامل (بانک) ارائه دهد که در آن تضمین کند که کل مبلغ وام را برای کمک هزینه تعمیرات خانه صرف می کند، به همین علت است که این وام با عنوان وام تعمیرات مسکن نیز شناخته می شود. وام جعاله دو نوع دارد:  ۱- وام تعمیر ۲- وام تکمیل

وام تعمیر برای تعمیر مسکن درخواست می شود، اما وام تکمیل برای خرید مسکن تکمیل شده توسط اشخاص دریافت می شود.

تنها شرایط مهم این وام معرفی دو ضامن معتبر می باشد، در صورتی که ضامن در اختیار نداشته باشید، دریافت این وام غیر ممکن است و درخواست شما رد می شود.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام جعاله:

 • ارائه اصل و کپی سند مالکیت مسکن به بانک (سند به طور حتمی باید به نام شخص وام گیرنده باشد.)
 • اصل و کپی از تمامی مدارک پایان کار مسکن
 • ارائه مدرکی که بتوان کد پستی ساختمان را از آن استخراج کرد.
 • ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه مالک و یا مالکان ساختمان (درصورتی که سند ساختمان دونگی باشد دیگر مالک ساختما یک نفر نیست.)
 • مالک ساختمان یا همان وام گیرنده، باید فیش حقوقی خود را به بانک ارائه دهد تا کارکنان بخش مربوطه بتوانند میزان درآمد او را مورد بررسی قرار دهند.
 • ارائه رسید پرداخت هزینه کارشناسی مسکن
 • و در نهایت تکمیل فرم درخواست وام

 

شرایط دریافت وام جعاله:

 • وام گیرنده و ضامن او نباید چک برگشتی داشته باشند، اگر هر یک از آنان با چنین مشکلی مواجه باشند، پرداخت وام صورت نمی گیرد و درخواست وام کنسل می شود.
 • هزینه کارشناسی پیش از دریافت وام باید توسط مالک به صورت کامل پرداخت شود. (رسید پرداخت باید در جایی امن نگهداری شود تا در هنگام ارائه مدارک آن هم تحویل بانک داده شود.)
 • اگر از قبل وام جعاله دریافت کرده اید که هنوز پرداخت اقساط آن به اتمام نرسیده است، نمی توانید مجدد وام را دریافت نمایید و بایستی صبر کنید تا وام قبلی کاملا تسویه شود.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

پیش از دریافت وام چه نکاتی را بهتر است رعایت نمایید؟

پیش از دریافت وام چه نکاتی را بهتر است رعایت نمایید؟
پیش از دریافت وام چه نکاتی را بهتر است رعایت نمایید؟

پیش از دریافت وام اهداف خود را مشخص نمایید:

اهدافی که می خواهید برای آن وام دریافت نمایید، باید پیش از اقدام برای مراحل قانونی دریافت وام روشن و واضح باشد، زیرا اگر هدفی برای دریافت وام نداشته باشید، آن را بیهوده خرج کرده و در هنگام پرداخت قسط آن پشیمانی برایتان ایجاد می کند.

پیش از دریافت وام برای خرید کالای خاصی به این فکر کنید که در اختیار داشتن کالا چه قدر الزامی است:

آیا لازم است حتما گوشی آیفون دراختیار داشته باشید؟ در برخی موارد افراد برای خرید کالاهای غیر ضروری اقدام به دریافت وام می کنند که در چنین شرایطی متضرر شده و باید بهره بانکی اضافی برای به دست آوردن کالای غیر ضروری خود پرداخت نمایند.

حتما پیش از دریافت وام در رابطه با شرایط آن تحقیق کنید:

از سوال پرسیدن زیاد در زمینه وام های بانکی از کارکنان هراس نداشته باشید، زیرا پاسخ دادن به سوالات مشتریان از وظایف آنان می باشد، به این نکته توجه کنید که اگر بخواهید بدون در اختیار داشتن اطلاعات دقیق وامی دریافت کنید، خیلی زود به نقطه پشیمانی می رسید و در آن زمان است که دیگر کاری از شما ساخته نیست و ناچار هستید تا اتمام اقساط،  هر ماه، هزینه گزافی را برای کار اشتباه خود پرداخت نمایید.

سریعا به بانک ها اعتماد نکنید و در این زمینه همیشه مقداری تردید داشته باشید:

شک داشتن در برخی موارد می تواند مفید واقع شود. درست است که بانک ها از جمله مراکزی هستند که مجوز رسمی فعالیت از دولت دریافت کرده اند و تمامی فعالیت های آن ها با نظارت بانک ملی مرکزی انجام می شود، اما این را بدانید که بانک ها نیز مانند دیگر موسسات، هیچ موقع طرح ها و پیشنهاداتی ارائه نمی دهند که به خود ضرر وارد کنند، پس اگر با پیشنهاد شگفت انگیزی از جانب بانک مواجه شدید، قطعا پیش از هر کاری تمامی جوانب کار را بررسی نمایید.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

سعی کنید به صرفه ترین وام ها را دریافت نمایید:

در صورتی که فرصت کافی در اختیار دارید، به دنبال بهترین وام بگردید. وام ها انواع مختلفی دارند که در هر شعبه از بانک با شرایط مختلف و بهره های متفاوتی ارائه می شوند، بهترین وام را از بین آن ها با توجه به شرایط مورد نظر خود و نیاز هایتان انتخاب نمایید و سپس مراحل قانونی دریافت را طی کنید.

پیدا کردن ضامن یک چالش بسیار مهم است به آن توجه کنید:

حتی اگر شما تمامی مدارک لازم برای دریافت وام را دراختیار داشته باشید، اما هنوز ضامن خود را مشخص نکرده باشید، نمی توانید وام دریافت کنید. این روزها پیدا کردن ضامن برای دریافت وام به یک چالش تبدیل شده و همگان را با مشکل مواجه کرده است، بنابراین پیش از هر کاری حداقل دو ضامن را برای دریافت وام خود انتخاب نمایید و آن ها را راضی کنید که ضمانت شما را در بانک قبول کنند.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

پیش از هرکاری به باز پرداخت وام فکر کنید:

توانایی خود را در باز پرداخت اقساط وام در نظر بگیرید و تنها با توکل به خدا وام دریافت نکنید، وام خود به خود پرداخت نمی شود و این شما هستید که باید وام را پرداخت نمایید، پس در ابتدای کار درآمد ماهانه خود را بررسی کنید، زیرا اگر پرداخت قسط وام با تاخیر انجام شود، جریمه های به آن تعلق می گیرد که برای شما هزینه اضافی محسوب می شود و توانایی شمارا در پرداخت قسط ماه های دیگر کاهش می دهد.

پیش از هرکاری به باز پرداخت وام فکر کنید:
پیش از هرکاری به باز پرداخت وام فکر کنید:

پیش از ضمانت دوست و یا اقوام خود به آن فکر کنید:

تنها به دلیل رو دربایستی و نسبت فامیلی و آشنایی، ضمانت کسی را بر عهده نگیرید. ضمانت کردن افراد به معنی تعهد دادن در زمینه پرداخت قسط وام می باشد و اگر شخص با مشکلاتی مواجه شود که نتواند اقساط وام خود را پرداخت نماید، این وظیفه سنگین به ضامن محول می شود. پس اگر از خوش حسابی کسی اطمینان ندارید هرگز او را ضمانت نکنید.

وام دریافتی خود را برای خرده کاری ها مصرف نکنید:

خرید کالاهای خرد و کم اهمیت، برای مصرف روزانه از پول وام باعث می شود خیلی سریع این سرمایه ارزشمند را از دست بدهید. اگر وام را به صورت کلان دریافت می کنید آن را به صورت یکجا نیز سرمایه گذاری کنید تا برای پرداخت قسط های آن با مشکلی مواجه نشوید و در این میان سود هم داشته باشید.

شما در حال مطالعه مقاله وام فوری بدون ضامن با سفته هستید

پیش از امضای نهایی، قرار داد را مطالعه نمایید:

مطالعه قرار داد معامله از مهم ترین نکاتی است که باید توسط هر شخصی اجرا شود و از صحت نکات درج شده در قرار داد معامله اطمینان کامل حاصل شود، بنابراین پیش از امضای نهایی و تایید تمامی شرایط و تعهدات ایجاد شده، مجددا قرار داد کار را بررسی کنید تا پس از اتمام کار پشیمانی ایجاد نشود.

پیش از دریافت وام از کارشناسان امور وام چه سوالاتی لازم است بپرسید؟

نرخ بهره وام چقدر است؟ داشتن اطلاعات کافی در زمینه میزان نرخ بهره به ما کمک می کند که بتوانیم تشخیص دهیم چه مبلغی را به طور کلی باید به بانک پرداخت نماییم.

در هر بار تاخیر چه مقدار جریمه تعلق می گیرد؟ معمولا همه ی بانک ها برای تاخیر در باز پرداخت اقساط مبلغ مشخصی را به عنوان جریمه مشخص می کنند. آشنایی وام گیرنده با این مبلغ جریمه موجب می شود شخص سعی کند در باز پرداخت اقساط ماهانه وام خود تاخیری ایجاد نکند تا به پرداخت مبلغ جریمه متهم نشود.

تا چه مدت طول می کشد مبلغ وام را دریافت نماییم؟

به طور کلی دریافت وام از بانک ها طولانی مدت است و دریافت وام از موسسات خصوصی، فوری می باشد و علت آن در نظر گرفتن استاندارد های سخت برای دریافت وام توسط بانک ها می باشد، ولی هر شخصی حق دارد با مدت زمان تقریبی دریافت وام آشنایی داشته باشد و براساس آن برنامه های خود را تنظیم نماید.

چه نوع وام هایی در این بانک یا موسسه ارائه می شود؟ اطلاع از انواع وام های ارائه شده در هر بانک یا موسسه خصوصی و آشنایی با مزایا و معایب هر یک از آن ها از مهم ترین سوالاتی است که در هنگام مشاوره با کارشناسان باید پرسش شود.

هزینه های جانبی که برای دریافت این وام متحمل می شویم چه مقدار است؟ برخی از بانک ها و یا موسسه های خصوصی برای ارائه هر نوع وامی، هزینه های جانبی مانند هزینه سفته، هزینه کارمزد و… دریافت می کنند که وام گیرنده بایستی از آن ها اطلاع کامل داشته باشد تا بتواند دقیق تر برای اعمال خود برنامه ریزی کند.

چگونه می توانیم بدون ضامن وام فوری دریافت نماییم؟

یکی از مشکلات مشترک همه افراد در دریافت وام پیدا کردن ضامن مناسب می باشد،  در همه ی موارد بانک ها برای پرداخت وام به ضمانت نیاز دارند و پرداخت وام به وام گیرنده بدون ضمانت امکان پذیر نیست

اما در یک بخش نامه جدید که ارائه شده است و برخی بانک ها از قوانین حک شده در آن استفاده می کنند، ذکر شده است که در صورتی افراد، سپرده گذاری بلند مدت با مبالغ بالا در بانک داشته باشند می توانند وام بدون ضامن دریافت نمایند

چگونه می توانیم بدون ضامن وام فوری دریافت نماییم؟
چگونه می توانیم بدون ضامن وام فوری دریافت نماییم؟

ولی سپرده بانکی آن ها تا پایان پرداخت آخرین قسط مسدود می شود. کمتر کسی پیدا می شود که مبلغ کلانی در بانک ها سرمایه گذاری کرده باشد و بیشتر سرمایه داران پول های خود را در پروژه های کاری با سود های عظیم سرمایه گذاری می کنند، بنابراین این روش دریافت وام بدون ضامن برای همه امکان پذیر نیست.

یک روش دریافت وام بدون ضامن دیگری وجود دارد که شرایط آن بسیار راحت می باشد.

افرادی که به وام بدون ضامن نیاز دارند می توانند با مراجعه به موسسات خصوصی، تنها با گرو گذاشتن سند و یا ارائه مدرک معتبر، وام خود را در سریع ترین زمان دریافت نمایند.

در موسسه اعتباری ما که توسط مدیران و کارشناسان سابقه دار و با تجربه مدیریت می شود، دریافت وام بدون ضامن تنها با ارائه سفته امکان پذیر است، این کار در جهت رفاه حال مشتریان صورت گرفته است و امید است کمکی به این عزیزان باشد.

لازم است در انتهای مقاله باز هم یادآوری کنیم که برای دریافت تمامی وام ها به ضامن نیازمند است و این نکته را بارها در کل مقاله برای شما عزیزان بازگو کرده ایم و شما قادر نخواهید بود بانکی را پیدا کنید که وام بدون ضمانت پرداخت نماید، اما ما می توانیم وام بدون ضامن و تنها با دریافت سفته به شما پرداخت نماییم.

بسیار خرسندیم که می توانیم کمکی هر چند کوچک در زمینه رفع مشکلاتتان انجام دهیم و رضایت مشتریان عزیز را جلب نماییم. از این که به ما اعتماد دارید و تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید، بسیار سپاسگزاریم.

ما در اینستاگرام

مشاوره رایگان حقوقی

 • 09121304085
 • [email protected]
 • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
 • روش های همکاری با ما
 • قوانین و مقررات
 • پرونده های جنجالی

گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید