وام با سند خانه

وام با سند خانه

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نام شما

شماره تماس شما

با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

وام با سند خانه

هنگام پرداخت وام با سند خانه جهت تضمین بازگرداندن آن از فرد متقاضی ضمانت‌ هایی دریافت می ‌شود. به عنوان مثال ، سند ملکی برای وام با سند خانه گرفتن یکی از این موارد است .

سند ملکی که قرار است به بانک مورد نظر خود ارائه دهید باید شش دانگ ، با ارزش و معتبر باشد و دارای هیچ گونه مشکل احتمالی نباشد . سند ملکی باید به طور رسمی در دفاتر منتخب به ثبت رسیده باشد درغیر این صورت هیچ ارزشی برای بانک ندارد .

در برخی اوقات نیاز به پول ضروری می ‌شود و راهی جز وام گرفتن باقی نخواهد ماند. سند ملکی می ‌تواند در مواقع ضروری راه گشای این افراد باشد تا با گرو گذاشتن آن نزد بانک و دیگر نهاد ها وام با سند خانه مورد نیاز را تهیه کرد .

شخص مورد نظر برای گرفتن وام با سند خانه باید دارای سابقه ای درخشان باشد و در سابقه ی آن نباید هیچ گونه چک برگشتی را مشاهده کرد و فقط سند ملکی تهران باشد .

وام با سند خانه

در صورتی که شخص مورد نظر وام پرداخت نشده ای از قبل دارد نمی تواند وام دیگری را دریافت کند . تمامی هزینه ها اعم از انتقال سند ، کارشناس و غیره بر عهده ی شخص گیرنده ی وام با سند خانه می باشد .

نکته ای که می توان در مورد وام بانکی بالای ۵۰۰ میلیون با سند ملکی فقط تهران ذکر کرد این است که این وام با سود ۲۴ % به شما ارائه می شود و بدون سقف است .

تمامی بانک‌ ها اعم از دولتی و خصوصی برای حمایت از بخش ‌های اقتصادی کشور نیز شرایطی را فراهم کرده ‌اند که هر فرد با هر میزان درآمدی می ‌تواند به راحتی و در مدت زمان کوتاهی وام بانکی فوری مورد نیاز خود را در قالب عقود متناسب دریافت کند.

البته باید توجه داشت در گرفتن وام ، مبلغ وام ، نحوه بازپرداخت و… باید بررسی به عمل آورد تا برای بازپرداخت آن دچار مشکل نشویم.

سند ملکی به عنوان یک ضمانت مناسب برای دریافت وام از بانک‌ های خصوصی ، نیمه خصوصی و دولتی است . اما صرف داشتن یک سند ملکی برای گرفتن وام با سند خانه کافی نمی ‌باشد. هزینه‌ های انتقال سند با وام گیرنده می‌ باشد .

وام با سند خانه

به میزان مشخصی از ارزش ملک اقدام به دریافت وام کنید لازم به ذکر است که در بیش تر موارد بین ۶۵ الی ۷۰ درصد از ارزش ملک به مشتری وام پرداخت می شود. نرخ سود تسهیلات با سند ملکی فقط تهران ۲۴ % در نظر گرفته شده است.

جهت مشاوره و دریافت وام با سند خانه بالای ۵۰۰ میلیون با سند ملکی فقط تهران شما می توانید به موسسه راهیان عدالت مراجعه نمائید. این موسسه با اعطای تسهیلات بانکی بالای ۵۰۰ میلیون تومن ، اعطا وام با سند ملکی ، اعطای وام فوری بانکی به شما کمک کند.

این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد و شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید. شما می توانید برای ارتباط با این موسسه با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

 

 

 

ما در اینستاگرام

مشاوره رایگان حقوقی

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید