وام ملکی فوری

وام ملکی فوری

آیا می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید و نیاز مالی دارید ؟ وام ملکی فوری ، جزو گزینه هایی است ک ما می توانید به شما معرفی نماییم .

موسسه راهیان عدالت ، در نظر گرفته اند که برای اشخاصی که سند ملکی در محدوده شمال تهران و غرب تهران دارند ، وام ملکی فوری اعطا نماید .

ما می خواهیم در ان مطلب شما را با مزایا و شرایط در یافت وام ملکی فوری ، آشنا سازیم .

وام چیست ؟

وام به عنوان یک نوع پول قرضی به شمار می آید که از سوی وام دهنده به وام گیرنده پر داخت می گردد . در این بین ف توافقی بین شخص وام گیرنده و وام دهنده صورت می گیردتا وام گیرنده در مدت زمانی مشخص ، وام در یافتی خود را به وام دهنده پر داخت نماید .

یکی از مشکلات و معضلاتی که وام با خود به همراه دارد ، داشتن ضامن می باشد که این مشکل و معظل را ، موسسه راهیان عدالت ، آن بر طرف نموده است . بدین صورت که شما با داشتن سند ملکی می تواند وام ملکی فوری در یافت نماید .

وام ملکی فوری

شرایط اخذ وام ملکی فوری از موسسه راهیان عدالت چیست ؟

در ابتدا با ید شما سند ملک شش دانگ در محدوده شمال و غرب تهران داشته باشید . سپس می توانید به موسسه راهیان عدالت مراجعه نموده و کم تر چند ساعت وام ملکی فوری خود را در یافت نمایید .

در صورتی که سند ملک به نام خودتان نیست ، باید مالک را از در یافت وام خود مطلع سازید . در غیر این صورت ، با بروز هر گونه مشکل ، مالک سند باید پاسخ گو باشد .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با موسسه راهیان عدالت در تماس باشید .

انواع وام هایی که امروزه در جامعه بسیار رایج شده اند :

به طور کلی وام ها به دو دسته وام بانکی و وام فوری بانکی تقسیم بندی می شوند .

شخصی که از بانک ها وام در یافت می نماید ، باید طبق قرارداد خود با بانک ، اقدامات لازم را جهت باز پر داخت اقساط خود انجام دهد . در صورتی که شما با در یافت وام ملکی فوری از موسسه راهیان عدالت ، درد سر های کم تری را متحمل شوید . به همین خاطر ما به شما این موسسه را معرفی نمودیم .

وام ملکی فوری یکی از انواع وام فوری بانکی می باشد که متقاضی می تواند از کلیه اماکلی که وام می دهند ، وام ملکی فوری در یافت نماید . موسسه راهیان عدالت نیز یکی از موسساتی می باشد که می تواند به شما وام ملکی فوری دهد .

در نظر داشته باشید که باید بررسی های لازم را از جهت قانونی بودن و معتبر بودن مکانی که می خواهید از آن وام فوری در یافت نمایید ، انجام دهید .

ضمن این که موسسه راهیان عدالت ، در این امر شهره خاصی دارد .

انواع وام ها :

 1. وام ب سند ملکی
 2. وام بانکی فوری
 3. وام با سند خانه
 4. وام ملکی فوری

مزایای در یافت وام ملکی فوری از موسسه راهیان عدالت :

همان طور که پیش تر گفته شد ، شما با داشتن سند ملکی در محدوده شمال تهران و غرب تهران ، می توانید برای در یافت وام ملکی فوری ، از طریق موسسه راهیان عدالت اقدام نمایید .

از مزایای این وام می تواند به این اشاره نمود که شما حداقل می توانید به مبلغ پانصد میلیون تومان ، وام ملکی فوری از موسسه راهیان عدالت در یافت نمایید .

لازم به ذکر است شما حتما باید دارای سند ملکی در تهران باشید .

شما می توانید به ارزش هفتاد در صد اعتبار و ارزش سند ملکی خود ، وام ملکی فوری با سود بیست وچهار درصد نمایید .

وام ملکی فوری کاملا بدون سقف بوده و شما کم ترین وامی که می توانید در یافت نمایید ، پانصد میلیون تومان است .

برای در یافت وام ملکی فوری به چه مدارکی نیاز داریم ؟

شما برای در یافت وام ملکی فوری ، به یک نفر ضامن به همراه چک عادی نیاز دارید . باید حتما سند ملکی خود را به همراه داشته باشید و مدارک شخصی خود را به موسسه راهیان عدالت ، ارائه نمایید .

شما می توانید کم تر سه ساعت ، وام خود را در یافت نمایید .

انواع وام های بانکی :

شما می توانید برای در یافت وام ، به بانک هم مراجعه نمایید ، اما لاز به ذکر است که برای در یافت وام ، متحمل زحمت و درد سر خواهید شد . زیرا بانک قوانین خودش را دارد و شما مستلزم این هستید که طبق قوانین و شرایط بانک ، باز پر داخت اقساط خود را انجام دهید .

چرا برای در یافت وام به موسسه راهیان عدالت مراجعه نماییم ؟

موسسه راهیان عدالت با کارنامه پر باری که دارد ، سعی داشته تا مراحل وام گیری را برای شما عزیزان آسان نماید تا بتوانید به کسب و کار خود رونق دهید یا مشکلات اقتصادی خود را بر طرف سازید .

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید