وکیل مشکلات ملکی

وکیل مشکلات ملکی

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نام شما

شماره تماس شما

با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

وکیل مشکلات ملکی

هنگامی که افراد با مشکلات حقوقی در زمینه ملک و زمین روبرو می شوند به دنبال وکیل ملکی در زمینه دعوای ملکی مدنظر خود هستند. در ادامه مقاله به وکیل مشکلات ملکی می پردازیم.

وکیل ملکی

وکیل مشکلات ملکی به وکیلی گفته می شود که با توجه به تجربه و تخصصی که در زمینه پرونده های ملکی دارد به وکالت پرونده های  ملکی  می پردازد.

یکی از ویژگی های وکیل مشکلات ملکی بهره مندی از دانش به روز در باب قوانین جدید و قدیم ملکی می باشد. وکیل مشکلات ملکی پس از اختصاص زمان کافی و جلسات متعدد که با موکلش برگزار می کند ، می تواند بهترین استراتژی پیشبرد دعوی ملکی را در جهت امکان برد در پرونده موکل سازمان دهی کند.

از دیگر مشخصات وکیل ملکی این است که در نگارش لایحه به صورت ماهرانه تمامی موارد مرتبط با پرونده را ذکر کند و با داشتن قدرت بیان و تسلط  به پرونده ، در حضور قاضی از  حقوق موکل خود  دفاع نماید.

 پرونده های ملکی  به طور خاص شامل اموال غیر منقول و ملک می شود و  ممکن است در یکی از شاخه های حقوقی یا کیفری قرار بگیرند ولی در بیش تر مواقع جهات حقوقی دارد.

مهم ترین پرونده های دادگستری پرونده های ملکی است که مهارت بیش تری نسبت به دیگر پرونده ها می خواهد که لازم است فرد برای طرح دعوی به یک وکیل مشکلات ملکی مراجعه نماید.

وکیل مشکلات ملکی به صورت تخصصی به اقامه دعوی در پرونده ‌های خلع ید ، ادعای مالکیت ، الزام به تنظیم سند رسمی ، فسخ اجاره ، ملک تجاری سرقفلی ، افراز ملک ، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت و …  می پردازد.

دعاوی ملکی ، دعاوی حقوقی و کیفری است که به موضوع املاک مرتبط می ‌شوند.  دعاوی ملکی انواع گوناگونی دارد. دسته ای از آن‌ ها مربوط به نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد ها است اما در برخی ممکن است یکی از طرفین نسبت به ملک دیگران با سوء نیت عمل مجرمانه ‌ای را انجام دهد و در برخی از معاملات ملکی ، مسائل مربوط به قانون ثبت املاک رعایت نشود.

بنابراین سه نوع دعاوی ملکی داریم. دعاوی ملکی حقوقی و کیفری و ثبتی. در دعاوی کیفری اصولا یک جرم اتفاق می‌افتد. برای حل دعاوی ملکی ، لازم است به بهترین وکیل مشکلات ملکی مراجعه نمایید.

در یک معامله ملکی ، اگر یکی از طرفین دعوا ، سهوا یا عمدا به تعهدات خود عمل نکند و با شدت گرفتن ماجرا ، پیچیدگی هایی به وجود می آید.

دعاوی ملکی انواع و اصناف گوناگونی دارد. دسته ای از آن ها مربوط به نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد ، از سوی دو طرف دعوا می باشد.

آشنایی بیشتر وکیل مشکلات ملکی

دعاوی الزام به اخذ پایان کار و مفاصا حساب مالیاتی ، الزام به تنظیم سند رسمی ، اخذ ثمن معامله ، اخذ صورت مجلس تفکیکی و  کلیه دعاوی سرقفلی یا حق کسب و پیشه و فسخ قراردادهای ملکی و دعاوی فسخ اجاره نامه و … در این دسته قرار می گیرند.

اگر یکی از طرفین نسبت به ملک دیگران با سوء نیت عمل مجرمانه ‌ای را انجام دهد یعنی ملکی را که متعلق به دیگری است به فروش برساند ، یا بدون اجازه مالک ، اجاره دهد و یا نسبت به املاک دیگران ، جعل سند نماید این دسته از دعاوی ملکی در دادگاه‌ های کیفری مورد رسیدگی قرار می گیرد.

برخی  از معاملات ملکی در دعاوی ثبتی قرار می گیرند. دعاوی ابطال سند رسمی ، ابطال عملیات اجرایی ثبت ، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت و … در دعاوی ثبتی ملکی قرار می گیرند.

شما می توانید برای گرفتن وکیل مشکلات ملکی و مشاوره در این زمینه به موسسه راهیان عدالت مراجعه نمائید. این موسسه با مشاوره رایگانی که به شما ارائه می دهد می تواند به شما در گرفتن وکیل مشکلات ملکی متخصص کمک ویژه ای بکند.

این تیم با بهره مندی از مشاورین مجرب و وکلای متخصص می تواندد مشکلات شما را در هر زمینه ای مرتفع سازند. شما می توانید از طریق فضای مجازی با موسسه راهیان عدالت در ارتباط باشید. برای مشاوره در این زمینه و انتخاب وکیل و مشاور مجرب می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵  – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

 

 

 

 

 

 

ما در اینستاگرام

مشاوره رایگان حقوقی

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید