وکیل مشکلات ملکی

وکیل مشکلات ملکی

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نام شما

شماره تماس شما

با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

وکیل مشکلات ملکی

هنگامی که افراد با مشکلات حقوقی در زمینه ملک و زمین روبرو می شوند به دنبال وکیل ملکی در زمینه دعوای ملکی مدنظر خود هستند. در ادامه مقاله به وکیل مشکلات ملکی می پردازیم.

اگر به دنبال وکیل حقوقی یا وکیل کیفری هستید می توانید با مشاوران ما در تماس باشید .

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵

وکیل ملکی

وکیل مشکلات ملکی به وکیلی گفته می شود که با توجه به تجربه و تخصصی که در زمینه پرونده های ملکی دارد به وکالت پرونده های  ملکی  می پردازد.

یکی از ویژگی های وکیل مشکلات ملکی بهره مندی از دانش به روز در باب قوانین جدید و قدیم ملکی می باشد. وکیل مشکلات ملکی پس از اختصاص زمان کافی و جلسات متعدد که با موکلش برگزار می کند ، می تواند بهترین استراتژی پیشبرد دعوی ملکی را در جهت امکان برد در پرونده موکل سازمان دهی کند.

از دیگر مشخصات وکیل ملکی این است که در نگارش لایحه به صورت ماهرانه تمامی موارد مرتبط با پرونده را ذکر کند و با داشتن قدرت بیان و تسلط  به پرونده ، در حضور قاضی از  حقوق موکل خود  دفاع نماید.

 پرونده های ملکی  به طور خاص شامل اموال غیر منقول و ملک می شود و  ممکن است در یکی از شاخه های حقوقی یا کیفری قرار بگیرند ولی در بیش تر مواقع جهات حقوقی دارد.

مهم ترین پرونده های دادگستری پرونده های ملکی است که مهارت بیش تری نسبت به دیگر پرونده ها می خواهد که لازم است فرد برای طرح دعوی به یک وکیل مشکلات ملکی مراجعه نماید.

وکیل مشکلات ملکی به صورت تخصصی به اقامه دعوی در پرونده ‌های خلع ید ، ادعای مالکیت ، الزام به تنظیم سند رسمی ، فسخ اجاره ، ملک تجاری سرقفلی ، افراز ملک ، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت و …  می پردازد.

دعاوی ملکی ، دعاوی حقوقی و کیفری است که به موضوع املاک مرتبط می ‌شوند.  دعاوی ملکی انواع گوناگونی دارد. دسته ای از آن‌ ها مربوط به نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد ها است اما در برخی ممکن است یکی از طرفین نسبت به ملک دیگران با سوء نیت عمل مجرمانه ‌ای را انجام دهد و در برخی از معاملات ملکی ، مسائل مربوط به قانون ثبت املاک رعایت نشود.

بنابراین سه نوع دعاوی ملکی داریم. دعاوی ملکی حقوقی و کیفری و ثبتی. در دعاوی کیفری اصولا یک جرم اتفاق می‌افتد. برای حل دعاوی ملکی ، لازم است به بهترین وکیل مشکلات ملکی مراجعه نمایید.

در یک معامله ملکی ، اگر یکی از طرفین دعوا ، سهوا یا عمدا به تعهدات خود عمل نکند و با شدت گرفتن ماجرا ، پیچیدگی هایی به وجود می آید.

دعاوی ملکی انواع و اصناف گوناگونی دارد. دسته ای از آن ها مربوط به نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد ، از سوی دو طرف دعوا می باشد.

آشنایی بیشتر وکیل مشکلات ملکی

دعاوی الزام به اخذ پایان کار و مفاصا حساب مالیاتی ، الزام به تنظیم سند رسمی ، اخذ ثمن معامله ، اخذ صورت مجلس تفکیکی و  کلیه دعاوی سرقفلی یا حق کسب و پیشه و فسخ قراردادهای ملکی و دعاوی فسخ اجاره نامه و … در این دسته قرار می گیرند.

اگر یکی از طرفین نسبت به ملک دیگران با سوء نیت عمل مجرمانه ‌ای را انجام دهد یعنی ملکی را که متعلق به دیگری است به فروش برساند ، یا بدون اجازه مالک ، اجاره دهد و یا نسبت به املاک دیگران ، جعل سند نماید این دسته از دعاوی ملکی در دادگاه‌ های کیفری مورد رسیدگی قرار می گیرد.

برخی  از معاملات ملکی در دعاوی ثبتی قرار می گیرند. دعاوی ابطال سند رسمی ، ابطال عملیات اجرایی ثبت ، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت و … در دعاوی ثبتی ملکی قرار می گیرند.

شما می توانید برای گرفتن وکیل مشکلات ملکی و مشاوره در این زمینه به موسسه راهیان عدالت مراجعه نمائید. این موسسه با مشاوره رایگانی که به شما ارائه می دهد می تواند به شما در گرفتن وکیل مشکلات ملکی متخصص کمک ویژه ای بکند.

این تیم با بهره مندی از مشاورین مجرب و وکلای متخصص می تواندد مشکلات شما را در هر زمینه ای مرتفع سازند. شما می توانید از طریق فضای مجازی با موسسه راهیان عدالت در ارتباط باشید. برای مشاوره در این زمینه و انتخاب وکیل و مشاور مجرب می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵  – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

وکیل مشکلات ملکی

مشکلات ملکی از جمله جریاناتی است که در هر گونه شرایط ممکن است برای افراد رخ دهد و به‌همین‌دلیل بهتر است در این هنگام با حفظ خونسردی خود تنها به یک وکیل مشکلات ملکی مراجعه فرمایید تا با تخصص و عملکرد مثبتی که دارد بتواند شما را از هر نوع مشکل دور سازد و با رساندن شما به حقوق خود باعث برگرداندن شما به ذهن آرام و بدون دغدغه نیز گردد.

اگر بخواهید در مورد این مقوله با وکیل ملکی صحبت نمایید که پرونده‌ی شما ممکن است چه پروسه‌ی زمانی را طی کند بهتر است بدانید که هر نوع پرونده‌ای با شرایط خاصی که دارد و مدارکی که برروی آن حکمفرما است زمان متفاوتی را برای رسیدن به نتیجه‌ی مورد نظر در پی دارد.

آرای وحدت رویه

اما وکیل مشکلات ملکی به خوبی می‌تواند آرای وحدت رویه را به خوبی در نظر بگیرد و به همین دلیل به خوبی می‌تواند آن را به نفع موکل خود به صورت خوب و عالی همسو سازد و حتی در بسیاری از شرایط وکیل مشکلات ملکی به خوبی می تواند بر روی تجدیدنظر دادگاه تاثیر بگذار.

و بهتر است شما به این موضوع آگاهی داشته باشید که اگر پرونده‌ی خود را با جزئیات بیشتر همسو سازید بدون شک شفافیت پرونده باعث روند سریعتر آن در دادگاه شده و وکیل ملکی راحت تر خواهد توانست به وکالت خود ادامه دهد، در مورد نقش وکیل ملکی باید بدانید که این وکیل با معرفی دعوا و ثبت درست طرح شکایت و انواع دادخواست‌ها در دادگاه می توانند مسیر جریان‌بخش پرونده مورد نظر را با ثبات بیشتری همراه سازند.

ملک مشاع

و با ارائه‌ی مدارک مستحکم و بیانی گویا  و رسا دادگاه را در دست بگیردو مشکلات زیادی ممکن است در مورد ملک و زمین وجود داشته باشد بدین‌سبب که شاخه های بسیاری در این گروه وجود دارند اما متاسفانه از جمله بارز مشکلات ملکی شاید به ملک مشاع بتوان اشاره کرد.

چرا که این ملک به این دلیل که اثبات مالکیت آن مشخص نیست بسیار سر و صدا به پا می‌کند و عمدتاً وکیل مشکلات ملکی با جمع آوری مدارک و شواهد کافی می‌تواند به مالکیت حقیقی و اصلی دست پیدا کرده و حقوق موکل خود را نمایان سازد.

اما باید بدانید که حدود خاصی در مورد املاک وجود دارد و بسیاری از قسمت‌هایی که در زمین و ملک موجود است با حساسیت ویژه‌ای سنجیده می شود و حتی در مورد سهم‌الارث یک خانم این حساسیت نیز به اوج خود می‌رسد، چرا که در زمره‌ی کار وکیل مشکلات ملکی قرار بگیرد و عموماً بسیاری از املاک که در گرو مهریه یک خانم ثبت می‌شود ممکن است با مسیر پیچیده‌ای همراه گردد.

مطالبه مهریه

و در برخی موارد برای مطالبه‌ی مهریه نیز ملک وارد پرونده شده که بدین‌ترتیب باید در حوزه‌ی تخصصی وکیل ملکی آن را ادامه داد.

شاید با این نکته روبه‌رو شده‌اید که همسایه‌ی شما به این دلیل که ملک شخصی وی محسوب می‌شود مزاحمت‌هایی برای شما به وجود آورده است که بر تصرف حدودی ملک شما نیز تاثیر گذاشته است در این شرایط شما نباید صبور بودن را در تیپ شخصیتی خود لحاظ کنید.

چرا که این تصرف و اختلال باعث ایجاد خسارت به شما شده و او از حدود اختیارات ملکی خود خارج شده است و در این شرایط اصولاً مراجعه به وکیل مشکلات ملکی کار بسیار عاقلانه‌ای محسوب می‌شود تا بتوانید به فرد مورد نظر این نکته را یادآور شوید که هر کسی با حقوقی در جامعه زندگی می‌کند و با احترام به این حقوق نمی‌توان برای افراد مزاحمت ایجاد نمود.

قرارداد تخلیه

در شرایط خاص عموماً مستاجرین ممکن است به خاطر اعتماد و یا به این دلیل که سالیان سال است با صاحب‌خانه‌ی خود در ارتباط هستند و حتی برخی از افراد به این دلیل که از هزینه‌ی کمیسیون بنگاه دور باشند، به صورت‌دستی و بین خود و صاحب‌خانه قراردادی را مبنی بر تمدید منزل ثبت می‌کنند.

اما بعد از مدتی ممکن است صاحب خانه به مستاجر گوشزد نماید که باید تخلیه منزل را انجام دهد در این شرایط مستاجر می‌تواند از حقوق خود دفاع نماید و به وکیل مشکلات ملکی مراجعه کند، چرا که رسیدگی به این کار در شورای حل اختلاف به راحتی انجام می‌پذیرد و عموماً در زمینه‌ی تخلیه وکیل ملکی به خوبی راه‌کارهای موثری را می تواند به افراد ارائه دهد و این گونه آن‌ها را از آشفتگی نجات دهد.

اهمیت وکیل ملکی

توصیه‌ی من به شما این است که در زمینه خرید و فروش ملک؛ زمین و یا هر نوع مواردی مانند این همیشه استاندارد و قانون خاص آن را در نظر داشته باشید؛ تا حد امکان اگر انسان بتواند در زندگی خود با یک وکیل متخصص در ارتباط باشد خوب طبیعتاً نتایج مطلوبی را برای زندگی او در بر خواهد داشت.

اما اگر به مشکل و خسارتی برخورد نمودید بهتر است از همان ابتدا به وکیل مشکلات ملکی را رجوع کنید تا علاوه بر این که بتوانید زمان کمتری را در دادگاه به سر ببرید از هزینه‌های بالای آن نیز خود را دور سازید و در مورد حق‌الوکالت وکیل مشکلات ملکی بهتر است ذهن خود را درگیر نکنید چرا که این وکیل بدون شک شما را درک خواهد کرد و نسبت به هزینه‌ی وکالت خود منصفانه برخورد خواهند نمود.

 

 

 

 

 

 

مشاوره حقوقی

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید