وکیل ملکی

وکیل ملکی

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نام شما

شماره تماس شما

با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

وکیل ملکی

افراد زمانی که مشکل ملکی برایشان پیش می آید ، معمولا در این مواقع به ‌دنبال یافتن وکیل ملکی خواهند بود. در ادامه این مقاله به وکیل  ملکی می پردازیم.

وکلای ملکی

پرونده‌های مربوط به مسایل ملکی یکی از موارد تخصصی در دادگاه‌ ها می ‌باشند که با توجه به وجود قوانین بسیار زیاد  و تبصره و بند های گوناگون ، بدون یک وکیل ملکی خوب نمی ‌توان از آن ها موفق بیرون آمد.

موفقیت در این پرونده‌ها نه تنها نیاز به استفاده از خدمات وکیل ملکی است بلکه شما حتما می ‌بایست رزومه وکیل ملکی خود و میزان تجربه او را در این پرونده‌ها بررسی کنید و در صورت موجه بودن ، اقدام به امضای وکالت ‌نامه با وی نمایید.

یکی از ویژگی های وکیل ملکی بهره مندی از دانش به روز در باب قوانین جدید و قدیم ملکی می باشد. وکیل ملکی پس از اختصاص زمان کافی و جلسات متعدد که با موکلش برگزار می کند ، می تواند بهترین استراتژی پیشبرد دعوی ملکی را در جهت امکان برد در پرونده موکل سازمان دهی کند.

از دیگر مشخصات وکیل ملکی این است که در نگارش لایحه به صورت ماهرانه تمامی موارد مرتبط با پرونده را ذکر کند و با داشتن قدرت بیان و تسلط  به پرونده ، در حضور قاضی از  حقوق موکل خود  دفاع نماید.

پرونده های ملکی  به طور خاص شامل اموال غیر منقول و ملک می شود و  ممکن است در یکی از شاخه های حقوقی یا کیفری قرار بگیرند ولی در بیش تر مواقع جهات حقوقی دارد.

مهم ترین پرونده های دادگستری پرونده های ملکی است که مهارت بیش تری نسبت به دیگر پرونده ها می خواهد که لازم است فرد برای طرح دعوی به یک وکیل مشکلات ملکی مراجعه نماید.

 

انواع دعاوی ملکی توسط وکیل

در دعاوی حقوقی ارتکاب جرم رخ نداده است و با مجرم و مجازات کیفری روبرو نیستیم فقط نوع اختلاف حقوقی است و پس از تعیین  افراد ذیحق عمده ی ضمانت اجرا ها جنبه ی مالی دارد.

دعوای الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی

دعوای الزام به تنظیم سند رسمی‌ ( پلاک های جداگانه )

دعاوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی برای ساختمان‌ هایی که واحد‌های مستقل و چند گانه دارند.

دعاوی مربوط به الزام به دریافت پایان کار برای ساختمان‌ هایی که اقدامات ساخت و ساز در مورد آن ها پایان یافته است و به وسیله کارشناس مورد تایید بوده است..

دادخواست ابطال قرارداد

دادخواست مطالبه‌‌ی اجرت المثل

دادخواست اعلام فسخ قرارداد از جمله موارد دعاوی می باشند.

برخی  از معاملات ملکی در دعاوی ثبتی قرار می گیرند. دعاوی ابطال سند رسمی ، ابطال عملیات اجرایی ثبت ، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت و … در دعاوی ثبتی ملکی قرار می گیرند.

قوانین ملکی همه در دفترچه قوانین اساسی کشور درج شده اند و هر کسی به راحتی به آن ها دسترسی دارد؛ اما نکته اصلی در دعاوی ملکی شناخت زمان مناسب برای استفاده از بندها و تبصره‌های موجود در این قوانین است.

این ترفندها و راه کارهای موفقیت ‌آمیز تنها با تجربه‌ های متخصصین در دعاوی و پرونده‌های مختلف به دست نخواهد آمد.

شما می توانید برای گرفتن وکیل ملکی و مشاوره در این زمینه به موسسه راهیان عدالت مراجعه نمائید. این موسسه با مشاوره رایگانی که به شما ارائه می دهد می تواند به شما در گرفتن وکیل ملکی متخصص کمک ویژه ای بکند.

این تیم با بهره مندی از مشاورین مجرب و وکلای متخصص می تواندد مشکلات شما را در هر زمینه ای مرتفع سازند. شما می توانید از طریق فضای مجازی با موسسه راهیان عدالت در ارتباط باشید. برای مشاوره در این زمینه و انتخاب وکیل و مشاور مجرب می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

 

 

ما در اینستاگرام

مشاوره رایگان حقوقی

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید