وکیل ملکی

وکیل ملکی

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

  مشاوره کاملا

  وکیل ملکی

  افراد زمانی که مشکل ملکی برایشان پیش می آید ، معمولا در این مواقع به ‌دنبال یافتن وکیل ملکی خواهند بود. در ادامه این مقاله به وکیل  ملکی می پردازیم.

  وکلای ملکی

  پرونده‌های مربوط به مسایل ملکی یکی از موارد تخصصی در دادگاه‌ ها می ‌باشند که با توجه به وجود قوانین بسیار زیاد  و تبصره و بند های گوناگون ، بدون یک وکیل ملکی خوب نمی ‌توان از آن ها موفق بیرون آمد.

  موفقیت در این پرونده‌ها نه تنها نیاز به استفاده از خدمات وکیل ملکی است بلکه شما حتما می ‌بایست رزومه وکیل ملکی خود و میزان تجربه او را در این پرونده‌ها بررسی کنید و در صورت موجه بودن ، اقدام به امضای وکالت ‌نامه با وی نمایید.

  یکی از ویژگی های وکیل ملکی بهره مندی از دانش به روز در باب قوانین جدید و قدیم ملکی می باشد. وکیل ملکی پس از اختصاص زمان کافی و جلسات متعدد که با موکلش برگزار می کند ، می تواند بهترین استراتژی پیشبرد دعوی ملکی را در جهت امکان برد در پرونده موکل سازمان دهی کند.

  از دیگر مشخصات وکیل ملکی این است که در نگارش لایحه به صورت ماهرانه تمامی موارد مرتبط با پرونده را ذکر کند و با داشتن قدرت بیان و تسلط  به پرونده ، در حضور قاضی از  حقوق موکل خود  دفاع نماید.

  پرونده های ملکی  به طور خاص شامل اموال غیر منقول و ملک می شود و  ممکن است در یکی از شاخه های حقوقی یا کیفری قرار بگیرند ولی در بیش تر مواقع جهات حقوقی دارد.

  مهم ترین پرونده های دادگستری پرونده های ملکی است که مهارت بیش تری نسبت به دیگر پرونده ها می خواهد که لازم است فرد برای طرح دعوی به یک وکیل مشکلات ملکی مراجعه نماید.

   

  انواع دعاوی ملکی توسط وکیل

  در دعاوی حقوقی ارتکاب جرم رخ نداده است و با مجرم و مجازات کیفری روبرو نیستیم فقط نوع اختلاف حقوقی است و پس از تعیین  افراد ذیحق عمده ی ضمانت اجرا ها جنبه ی مالی دارد.

  دعوای الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی

  دعوای الزام به تنظیم سند رسمی‌ ( پلاک های جداگانه )

  دعاوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی برای ساختمان‌ هایی که واحد‌های مستقل و چند گانه دارند.

  دعاوی مربوط به الزام به دریافت پایان کار برای ساختمان‌ هایی که اقدامات ساخت و ساز در مورد آن ها پایان یافته است و به وسیله کارشناس مورد تایید بوده است..

  دادخواست ابطال قرارداد

  دادخواست مطالبه‌‌ی اجرت المثل

  دادخواست اعلام فسخ قرارداد از جمله موارد دعاوی می باشند.

  برخی  از معاملات ملکی در دعاوی ثبتی قرار می گیرند. دعاوی ابطال سند رسمی ، ابطال عملیات اجرایی ثبت ، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت و … در دعاوی ثبتی ملکی قرار می گیرند.

  قوانین ملکی همه در دفترچه قوانین اساسی کشور درج شده اند و هر کسی به راحتی به آن ها دسترسی دارد؛ اما نکته اصلی در دعاوی ملکی شناخت زمان مناسب برای استفاده از بندها و تبصره‌های موجود در این قوانین است.

  این ترفندها و راه کارهای موفقیت ‌آمیز تنها با تجربه‌ های متخصصین در دعاوی و پرونده‌های مختلف به دست نخواهد آمد.

  شما می توانید برای گرفتن وکیل ملکی و مشاوره در این زمینه به موسسه راهیان عدالت مراجعه نمائید. این موسسه با مشاوره رایگانی که به شما ارائه می دهد می تواند به شما در گرفتن وکیل ملکی متخصص کمک ویژه ای بکند.

  این تیم با بهره مندی از مشاورین مجرب و وکلای متخصص می تواندد مشکلات شما را در هر زمینه ای مرتفع سازند. شما می توانید از طریق فضای مجازی با موسسه راهیان عدالت در ارتباط باشید. برای مشاوره در این زمینه و انتخاب وکیل و مشاور مجرب می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

  ۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

  وکیل ملکی

  سپردن هر اموری به دست وکیل در مورد ملک امری بسیار مهم و بدیهی می باشد. در ادامه این مقاله به وکیل ملکی می پردازیم.

  انواع دعاوی ملکی

  دعاوی ملکی آن دسته از دعاوی حقوقی و کیفری می باشد که به موضوع املاک مربوط می ‌شوند.  دعاوی ملکی انواع گوناگونی دارد.

  الزام به تنظیم سند رسمی : بر اساس ماده ی ۲۲ قانون ثبت ، دولت کسی را مالک می شناسد که نامش در دفتر ثبت املاک به عنوان مالک ثبت شده باشد.

  فروشنده حتما برای تکمیل معاملات ملکی با حضور در دفاتر ثبت املاک ، سند رسمی ملک را به نام خریدار باید بکند. اگر فروشنده چنین کاری را انجام ندهد دعوایی که وکیل ملکی به شما اقامه می کند دعوای الزام به تنظیم سند رسمی می باشد.

  دعوای خلع ید : دعوایی می باشد که یک وکیل ملکی با تجربه تشخیص می دهد زمانی باید این دعوا را اقامه کند که مالک و صاحب یک مال غیرمنقول مانند زمین یا خانه علیه کسی که آن را تصاحب کرده باشد برای رفع تصرف او اقامه می شود.

  دعوای افراز ملک : در مواقعی که ملکی به صورت مشاعی بین چند نفر مشترکا وجود داشته باشد ، در صورت عدم توافق بین طرفین ، وکیل ملکی شما باید ضمن بررسی شرایط و سنجش درست منفعت شما دعوای افراز ملک را به معنای تفکیک سهم خود از دیگران را اقامه کند.

  وکیل ملکی

  میزان تجربه وکیل ملکی بسیار مهم می باشد و تجربه و سابقه وکالت وکلای ملکی می تواند از جمله نکات مهمی باشد که باید حتما به آن توجه کنید.

  عدم مراجعه به وکیل ملکی در برخی موارد ممکن است موجب ورود خسارت‌ های مالی جبران ناپذیری شود. در همین راستا بسیار مهم می باشد که برای موفقیت در یک پرونده حقوقی یا کیفری ملکی از وکیل در مورد ملک استفاده کنید.

  یکی از مشکلات و دعاوی که در زمینه امور ملکی وجود دارد الزام به تنظیم سند است که خریداران را با مشکل مواجه می ‌کند و فروشندگان حاضر به حضور در دفترخانه و انتقال سند نمی ‌شوند یا این که ملک در رهن بانک می ‌باشد و اقدام به فک رهن جهت انتقال سند مالکیت به خریداران نمی ‌کنند.

  وکیل ملکی زمان مناسب را برای ارائه ادله ی خود می داند و در زمان مناسب اظهارات خود را مطرح می کند تا بتوانند حق موکل خود را باز ستاند تا حقی از او ضایع نشود.

  یکی از مهم‌ ترین تفاوت دعوای حقوقی و دعاوی کیفری ، نحوه‌ ی طرح این دعاوی می باشد. اقامه ‌ی دعوای حقوقی نیازمند تنظیم دادخواست و نیازمند تنظیم درخواست می ‌باشد.

  در دعاوی ملکی حقوق طرفین دعوا ممکن است جا به جا شود و به این طریق روند رسیدگی به پرونده دچار اختلال می شود این موارد باید به یک متخصص سپرده شود تا پیگیری های لازم را انجام دهد.

  دعاوی ملکی که موضوع اصلی آن راجع به ملک و املاک می باشد که هم شامل دعاوی حقوقی و هم کیفری می شوند که ممکن است در امور ملکی مطرح شود و مربوط به اموال منقول و غیر منقول می باشد.

  هزینه وکیل ملکی

  مشاوره و کمک گرفتن از یک وکیل ملکی از بروز بسیاری از خسارات مالی جبران ناپذیری جلوگیری خواهد کرد. پس بهره گیری از وکیل ملکی ماهر و با تجربه امری ضروری می باشد.

  برخی نگران هزینه های بالای حق الوکاله وکیل ملکی می باشند و به همین دلیل باعث خواهد شد از کمک وکیل خودداری کنند و در نتیجه دچار ضرر و زیان ‌های بسیاری شوند.

  قبل از هر اقدامی با موسسه ملی وکیل ، مشورت‌ های لازم را در خصوص هزینه‌ ها و تعرفه ‌هایی که برای حل مشکلات ملکی شامل می ‌شود را داشته باشید.

  در این مقاله با وکیل ملکی آشنا شدیم. شما برای مشاوره کیفری خود در هر زمینه ای می توانید به سایت معتبر راهیان عدالت مراجعه کنید.

  این سایت با دارا بودن انواع وکیل خصوصا بهترین وکیل حقوقی می تواند به شما در این زمینه مشاوره آنلاین و رایگان بدهد. این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد و شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید برای مشاوره در این زمینه می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

  ۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

   

   

   

   

   

  مشاوره با وکیل متخصص

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  تماس کاملا رایگان