وکیل ملکی در شمال تهران

وکیل ملکی در شمال تهران

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نام شما

شماره تماس شما

با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

وکیل ملکی در شمال تهران

وکیل دعاوی ملکی در بین انواع دعاوی ملکی در دادگستری بیش ترین سهم را در دعاوی دارا است. در ادامه مقاله به وکیل ملکی در شمال تهران می پردازیم.

اگر نیاز به وکیل ملکی دارین با مشاوران ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵

وکیل ملکی

وکیل ملکی در شمال تهران به صورت تخصصی به اقامه دعوی در پرونده ‌های خلع ید ، ادعای مالکیت ، الزام به تنظیم سند رسمی ، فسخ اجاره ، ملک تجاری سرقفلی ، افراز ملک ، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت و …  می پردازد.

دعاوی ملکی ، دعاوی حقوقی و کیفری است که به موضوع املاک مرتبط می ‌شوند.  دعاوی ملکی انواع گوناگونی دارد. دسته ای از آن‌ ها مربوط به نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد ها است اما ممکن است یکی از طرفین نسبت به ملک دیگران با سوء نیت عمل مجرمانه ‌ای را انجام دهد و در برخی از معاملات ملکی ، مسائل مربوط به قانون ثبت املاک رعایت نشود.

بنابراین سه نوع دعاوی ملکی داریم. دعاوی ملکی حقوقی و کیفری و ثبتی. در دعاوی کیفری اصولا یک جرم اتفاق می ‌افتد. برای حل دعاوی ملکی ، لازم است به بهترین وکیل ملکی در شمال تهران مراجعه نمایید.

در یک معامله ملکی ، اگر یکی از طرفین دعوا ، سهوا یا عمدا به تعهدات خود عمل نکند و با شدت گرفتن ماجرا ، پیچیدگی هایی به وجود می آید.

دعاوی ملکی انواع و اصناف گوناگونی دارد. دسته ای از آن ها مربوط به نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد ، از سوی دو طرف دعوا می باشد.

دعاوی الزام به اخذ پایان کار و مفاصا حساب مالیاتی ، الزام به تنظیم سند رسمی ، اخذ ثمن معامله ، اخذ صورت مجلس تفکیکی و  کلیه دعاوی سرقفلی یا حق کسب و پیشه و فسخ قراردادهای ملکی و دعاوی فسخ اجاره نامه و … در این دسته قرار می گیرند.

عموم دعاوی مربوط به املاک و غیره دعاوی های حقوقی هستند و جنبه کیفری بر این دعاوی حاکم نمی باشد. در دعاوی های  ملکی حقوقی ، طرح و اقامه دعوا از طریق تقدیم دادخواست به مراجع قضایی صورت می گیرد و در طرفین دعوا ، عنصر سوء نیت و یا عمد مجرمانه وجود ندارد.

زمانی که عناصر مورد نیاز برای وقوع یک فعل مجرمانه در عالم واقع محقق می گردد ، عمل انجام شده جرم تلقی گردیده و دعوایی که می آید دعوای کیفری نامیده می شود.

حال اگر افعال صورت گرفته در خصوص املاک باشد و اعمال و افعال مورد نظر در قانون مورد جرم انگاری قرار گرفته باشند ، دعاوی ملکی کیفری به وجود می آید.

مهم ترین پرونده های دادگستری پرونده های ملکی است که مهارت بیش تری نسبت به دیگر پرونده ها می خواهد که لازم است فرد برای طرح دعوی به یک وکیل ملکی در شمال تهران مراجعه نماید.

در کل با توجه به این که وکیل ملکی در شمال تهران چه ویژگی هایی دارد و چگونه می تواند در مسائل حقوقی به شما  کمک کند ، با توجه به جرائمی که امروزه  شاهد آن هستیم ، حتماً باید در خرید و فروش املاک با دقت بیش تری صورت گیرد.

و شما باید از یک وکیل ملکی در شمال تهران  کمک بگیرید ، تا بعداً زمان زیادی برای مراحل قانونی آن نگذارید. وکلای ملکی خوب می دانند که از چه راه هایی برای کمک به مشتریان خود استفاده نمایند و می توانند ادعای حق شما را مظرح کنند.

برخی  از معاملات ملکی در دعاوی ثبتی قرار می گیرند. دعاوی ابطال سند رسمی ، ابطال عملیات اجرایی ثبت ، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت و … در دعاوی ثبتی ملکی قرار می گیرند.

یکی از ویژگی های وکیل ملکی در شمال تهران بهره مندی از دانش به روز در باب قوانین جدید و قدیم ملکی می باشد. وکیل ملکی در شمال تهران پس از اختصاص زمان کافی و جلسات متعدد که با موکلش برگزار می کند ، می تواند بهترین استراتژی پیشبرد دعوی ملکی را در جهت امکان برد در پرونده موکل سازمان دهی کند.

شما می توانید برای گرفتن وکیل ملکی در شمال تهران و مشاوره در این زمینه به موسسه راهیان عدالت مراجعه نمائید. این موسسه با مشاوره رایگانی که به شما ارائه می دهد می تواند به شما در گرفتن وکیل ملکی ملکی در شمال تهران کمک ویژه ای بکند.

این تیم با بهره مندی از مشاورین مجرب و وکلای متخصص می تواندد مشکلات شما را در هر زمینه ای مرتفع سازند. شما می توانید از طریق فضای مجازی با موسسه راهیان عدالت در ارتباط باشید. برای مشاوره در این زمینه و انتخاب وکیل و مشاور مجرب می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

 

 

 

 

 

مشاوره حقوقی

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید