وکیل متخصص کلاهبرداری

با راهیان عدالت ، بهترین نتیجه برای شما بدست می آید

وکیل متخصص کلاهبرداری

کلاهبرداری یک جرم کیفری است و بیشتر این کلاهبرداری ها در خرید و فروش ملکی دیده می شود لذا وکیل متخصص کلاهبرداری مستند و مستدل علیه کلاهبردار شکایت تنظیم می کند و او را به دادگاه می کشاند، دادگاه نیز طبق قانون هم ملک را از او پس می گیرد و هم ضرر و زیان را از او دریافت می کند، و هم او را محاکمه کیفری می کند.

وکیل متخصص کلاهبرداری کیست؟ و چه وظیفه ای دارد؟

جرم کلاهبرداری از دعاوی کیفری است و بیشتر این کلاهبرداری ها در خرید و فروش ملکی دیده می شود، لذا وکیل متخصص کلاهبرداری مستند و مستدل علیه کلاهبردار شکایت تنظیم می کند و او را به دادگاه می کشاند، دادگاه نیز طبق قانون هم ملک را از او پس می گیرد و هم ضرر و زیان را از او دریافت می کند و هم او را محاکمه کیفری می کند، کلاهبرداری در قانون یک جرم است و مجازات زندان دارد

کلاهبردار یا کلاهبرداری

اصولا ما به چه کسی کلاهبردار می گوییم، کلاهبرداری چیست؟ قبل از اینکه وارد این مقوله شویم، خوب است بدانیم که کلاهبرداری کار هرکسی نیست، یعنی هرکسی توان کلاهبرداری را ندارد، کلاهبرداری یک کار موزیانه ای است که فقط افراد خاص توان آن را دارند و کاملا عمل زشت و وقیحی است.
کلاهبردار طرف مقابل خود را در ذهن می سنجد و از سادگی او سوءاستفاده می کند و با چرب زبانی و حیله مال او را می گیرد و مالک مال او می شود.

شرایط کمک گرفتن از وکیل کلاهبرداری

کلاهبردار با وعده های مناسب دروغین و با راه و روشی که خود او بکار می برد، صاحب مال باخته می شود.سپس صاحب مال که ملکش یا مالش را باخته متوجه می شود که، مال یا ملک او از دست رفته در حالی که چیزی به دستش نرسیده است، در این شرایط، شخص مال باخته، بدنبال یک نجات دهنده می رود، تا مال خود را از ظالم پس بگیرد، اینجاست که کلاهبردار ادعا می کند که، مالی که به دست آورده یک هدیه بوده است و صاحب مال با رضایت خودش این مال را بخشیده است و چون هبه بوده است، مال را تلف کرده و خرج و مخارج زندگی کرده است، یا مثلا بگوید که مال یا ملک را بنام دیگری سند زده است.
در چنین شرایطی وکیل متخصص کلاهبرداری یا همان وکیل کلاهبرداری به کمک شما می آید، او با توان و قدرت و علمی که دارد، مستدل و مستند به دادگاه ثابت می کند که، کاری که علیه موکل خود انجام شده است، یک عمل کلاهبرداری بوده است و باید اصل مال به صاحب اصلی برگردد مجازات کلاهبرداری باید انجام شود. و کلاهبردار باید هزینه خسارت را بپردازد و کلاهبردار مجازات شود.
تمامی این مراحل اگر وکیل متخصص کلاهبرداری نتواند مستند و مستدل ثابت نماید، قطعا وکیل ضعیفی بوده و مال موکل از دست می رود، در چنین شرایطی وکیل باید متخصص، حرفه ای، فنی ، علمی و دارای فن بیان قوی باشد تا بتواند قاضی را متقاعد کند که عمل، عمل کلاهبرداری بوده است.

ملک یا اموال غیر منقول در کلاهبرداری

بیشتر کلاهبرداری ها، در خصوص ملک یا اموال غیر منقول کلاهبرداری می شود. پرونده های قضایی در دادگاه درخصوص کلاهبرداری ملکی و اموال غیر منقول، اینقدر زیاد هستند که، توان دادگاه را بریده است.
ظاهرا کلاهبردارها، سند ملکی و خانه های مردم را مورد هدف قرار داده اند و شاید هم آسانترین راه کلاهبرداری همین معاملات ملکی و اموال غیر منقول باشد.
آن ها وارد معاملات خرید و فروش مسکن می شوند، سپس با یک کار زشت و ناپسند، سند را به نام خود می کنند، اکثر کلاهبرداری ها به همین شکل صورت گرفته است، یا قراردادی تنظیم می شود و با حیله، از صاحب ملک امضا می گیرند و به عنوان فروش منزل ادعای خرید خانه می کنند.

موسسه وکیل متخصص کلاهبرداری ( وکیل کلاهبرداری- وکیل ملکی)

وکیل متخصص کلاهبرداری یا وکیل کیفری ، باید فردی ماهر، حرفه ای و علمی باشد او باید بتواند حق را از باطل تشخیص دهد و اسناد را به صورت مستند و مستدل جمع آوری نماید و به دادگاه تحویل دهد.
وکلای موسسه ما می توانند در خصوص کلاهبرداری و اختلافات ملکی به متقاضیان درخواست وکالت کمک نماید.
شما می توانید از طریق شماره تماس از وکلای ما مشاوره بگیرید، مشاوره هم می تواند از طریق تماس تلفنی و هم حضوری و هم این که از طریق پیامک های واتس اپ و تلگرام باشد.

وکیل ملکی می داند که املاک شما چقدر مهم است، خواه در حال خرید، فروش، اجاره یا محافظت از اموال خود هستید. ما تجربه زیادی در رسیدگی به معاملات املاک و مستغلات و دعاوی حقوقی برای مشتریان در هر شکل و اندازه داریم. این بدان معناست که تنها چیزی که باید نگران آن باشید جزر و مد است.

هزینه وکیل متخصص کلاهبرداری (وکیل کلاهبرداری- وکیل ملکی):

جهت اطلاع از قیمت وکیل متخصص کلاهبرداری و وکیل ملکی از کارشناسان مشاوره بگیرید و در این راستا با موسسه حقوقی راهیان عدالت در ارتباط باشید.

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  Call Now Buttonتماس با وکیل