وام با سند ملکی

وام با سند ملکی با شرایط بسیار ساده و در کمترین زمان ممکن، شما می توانید برای دریافت وام با مشاوران ما با شماره ۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ در تماس باشید

توجه داشته باشید که شما می توانید از گروه وکلای راهیان عدالت به راحتی اقدام به دریافت وام با سند ملکی و تامین سرمایه بدون ضامن کنید ، مهمترین تکته دریافت وام با سند ملکی داشتن سند ملکی در مناطق ۲۲ گانه تهران می باشد ، این وام بانکی بوده و سند شما در رهن بانک خواهد بود.

وام با سند ملکی در مناطق تهران

اگر شما هم به دنبال وام با سند ملکی خود برای راه اندازی کسب و کار یا هر سرمایه گذاری هستید می توانید از وام با سند ملکی با شرایط آسان بهرهمند شوید .

وام گرفتن یکی از راه هایی است که افراد از طریق آن میتوانند مشکلات مالی خود را حل کنند و میزان کسری بودجه ی خود را تامین کنند.ولی در اکثر مواقع برای دریافت وام به یک فرد شاغل مطمئن که در مراکز دولتی مشغول است نیاز داریم تا به عنوان ضامن به بانک معرفی کنیم.

وام با سند ملکی در مناطق تهران

اما در بیشتر مواقع بدون ضامن و تنها با یک سند ملکی هم میتوان درخواست دریافت وام با سند ملکی را به بانک داد که البته این امر هم شرایط خاص خود را دارد با این روش یعنی استفاده کردن از سند ملکی به عنوان ضامن میتوان در زمان بسیار کوتاهی وام را دریافت کرد.

وام گرفتن در شرایط فعلی بسیار سخت و دشوار است ، با وجود مشکلات متعددی که در گرفتن وام به وجود می آید اکثر قید گرفتن وام را می زنید ، اما موسسه حقوقی راهیان عدالت آماده خدمت رسانی و ارائه وام با سند ملکی و بدون ضامن می باشد .

وام ۱۸ درصد یعنی چی ؟ با شرایط وام ۱۸ درصد آشنایی دارید؟

وام با سند ملکی و بدون ضامن

با وجود رکود بی سابقه کسب و کار ها و بازار تمامی شغل و تورم روز افزون گرفتن وام یکی از راحت ترین راه برای بدست آوردن سرمایه است تا با آن یا چیزی که نیاز دارید تهیه کنید یا در کسب و کاری سرمایه گذاری کنید ، اما گرفتن وام با سند ملکی از بانک بسیار سخت و پر چالش است که عموما افراد برای دریافت وام پیشمون می کند ، اما گروه وکلای راهیان عدالت برای ساده تر کردن این مسیر نوعی وام را با نام وام با سند ملکی و بدون ضامن را به عموم مردم ارائه می هد ، این وام با سند ملکی بدون نیاز به ضامن می باشد و در کمتر از ۳ هفته کاری به شما اعطا خواهد شد.

تسهیلات فقط با سند ملکی مسکونی واقع در مناطق ۲۲ گانه تهران .

ما پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات دقیق تر و کامل تر با مشاوران ما تماس بگیرید تا با شرایط این وام آشنا شوید ، قابل ذکر است که این وام بانکی بوده و سند ملکی شما در رهن بانک خواهد بود.

امروزه اکثر افراد برای پیشرفت در کار و زندگی خود به دنبال گرفتن وام هستند و در بیشتر مواقع با مشکلاتی روبرو میشوند که باعث می شود از گرفتن وام پشیمان شوند . اصلی ترین مشکلی که گرفتن وام ها دارند پیدا کردن ضامن است

 

وام با سند ملکی و بدون ضامن

اما در این بین وام هایی هستند که برای رفاه حال افراد بدون ضامن و با وثیقه داده می شود . وام با سند ملکی بدون ضامن از سری وام هایی است که فرد می تواند بدون هیچ مشکل و زحمتی این وام را تهیه نماید ما سعی کرده ایم با ارائه این نوع وام خدمات ویژه ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و باری از روی دوش آنها برداریم .

وام های غیر بانکی چیست ؟

ضررهایی که وام های بانکی دارد چیست ؟

مشکلات وام های ضامن دار چیست ؟

آیا می توان به هر وامی اعتماد کرد ؟

آیا با ضامن سند ملکی سند به نام وام دهنده می شود ؟

روند کلی وام های شرکتی به چه صورت است ؟

وثیقه چیست ؟

مزیت وام با سند ملکی بدون ضامن چیست ؟

مطالبات بانکی چیست ؟

وام های غیر بانکی

در گذشته معمولا برای تبلیغات وام ها از روزنامه ها استفاده می شد اما امروزه با پیشرفت  تکنولوژی تبلیغات از طریق شبکه های مجازی صورت می گیرد و افراد می توانند خیلی راحت در مورد قابل اعتماد بودن وام تحقیقات خود را انجام دهند .

در این چند سال اخیر بانک ها به دلیل تحریم ها و مشکلات مالی که وجود دارد کمتر وام هایی با مبالغ کم می دهند و برای مبالغ بالا نیز فرد باید درگیر ضامن شود .

در بین سیل تبلیغاتی وام ها می توان وام های بانکی مشاهده کرد که هر کدام برای بالا بردن جذب سپرده طرح های مختلفی ارائه می دهند ، در ابتدای امر زمانی که افراد در مورد تبلیغات سوال می کنند

وام با سند ملکی

با طرح های مختلف مواجه می شوند که به نظر تمامی طرح ها مفید هستند و می توان به آنها اعتماد کرد اما زمانی که تصمیم نهایی گرفته می شود و می خواهید اقدام کنید متوجه میشوید که سختی های زیادی برای یک وام ساده پیش رو شما است .

این روزها با هزینه های بالا گذراندن زندگی بسیار سخت است حال اگر در این بین اتفاقی پیش آید و یا فرد بخواهد کسب و کاری را راه بیندازد قطعا نمی تواند از پسش برآید

به همین دلیل نیاز به کمک دارد که معمولا طرافیان نیز شرایط مشابه دارند و نمی توانند فرد را کمک کنند

به همین دلیل بهترین راهی که به ذهن فرد می رسد گرفتن وام است تا فرد بتواند کاری که می خواهد را بدون دغدغه انجام دهد . حال فرد می خواهد برای وام اقدام کند و با مشکلاتی که وام های بانکی دارد مواجه می شود .

این مشکلات به اندازه ای است که بیشتر افراد منصرف می شوند زیرا تمامی قوانین یکسان است حتی دوست و آشنا در بانک نیز نمی تواند این قوانین را زیر پا بگذارند به همین دلیل بیشتر افراد به سمت وام های غیر بانکی می رود .

ضررهای وام های بانکی

در ایران مانند اکثر کشورهای دیگر وام ها به دو دسته وام های بانکی و وام های غیر بانکی تقسیم میشود ، البته این  وام ها یکسری تفاوت هایی دارند به خصوص وام های بانکی که به نسبت کشورهای پیشرفته بهره های زیادی دارند به عبارت دیگر وام های بانکی در ایران بسیار گران است و به صرفه است که  فرد از وام های غیر بانکی استفاده کند .

برای اینکه میزان تورم واقعی مشخص شود شما می توانید بهره وام بانک که مشخص شده را از تورم کم کنید و عدد بدست آمده نشان دهنده  تورم واقعی بانک است به عنوان مثال اگر بهره وام ۱۷ درصد باشد و تورم ۱۵ درصد باشد میزان واقعی تورم ۲ درصد می شود .

وام با سند ملکی

در چند سال پیش بهره وام ها بسیار کم بود به همین دلیل برای افراد گرفتن وام بسیار به صرفه بود و افراد تشویق می شدند که وام بگیرند و تعداد این افراد روز به روز بیشتر می شد . اما همان وام های کم بهره بانکی نیز یک سری ضررهای داشت .

در حال حاضر بهره وام های بانکی زیاد شده است اما هنوز همان ضرر ها وجود دارد این در حالی است که وام با سند ملکی بدون ضامن بدون هیچ یک از این ضررها است و منفعت مخاطب هدف اصلی است . در زیر سعی کرده ایم به رایج ترین ضرر های بانکی اشاره کنیم :

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم بیشتر افراد به دلیل بهره واقعی منفی که وجود داشت به سمت وام های بانکی کشیده شده بودند و این کاملا طبیعی بود زیرا افراد از طریق وام ها می توانستند  سود کنند البته افرادی که بتواند از وام خود استفاده بهینه داشته باشند

به عنوان مثال افرادی که از وام بانکی خود برای خرید زمین در محلی مطمئن استفاد می کردند می توانستند بعد از یک سال می توانستند همان زمین را بفروشند و وام خود را تسویه کنند و یک مبلغی مازاد برایشان باقی  بماند .

تمامی این شرایط ذکر شده باعث شد که یک صف طولانی برای افرادی که متقاضی وام هستند تشکیل شود و یا افراد به دنبال این باشند که آشنایی در بانک برای خود پیدا کنند تا وام سریع تری پیدا کنند .

این صف طولانی باعث شد شرایط وام بسیار سخت شود . حال این وام های کم بهره برای مردم یک جایزه محسوب می شد و  در هر شرایطی اقدام به گرفتن وام می کردند و این صف طولانی باعث می شد که افرادی که در بانک فعالیت دارند بر سر مردم منت بگذارند و یا اینکه از آنها در قبال کاری که انجام می دهند تقاضا های عجیب داشتند . خب با توجه به موارد ذکر شده بیشتر افراد با توجه به نفوذی که در بانک ها دارند می توانند وام بیشتری را بگیرند و این تصور اشتباه را داشته باشند

که وام مانند یک جایزه است شاید در ابتدا این باور درست باشد و فرد به هدفش برسد اما با گذر زمان با سودهایی که باید برای وام های بانکی پرداخت کند متوجه ضرری که متحمل شده است شود .

معمولا افراد برای نیازهای مالی به سمت گرفتن وام می روند . یک اشتباه که ممکن است افراد در زمان  گرفتن وام مرتکب شوند این است که وام بگیرند و خرید های غیر ضروری انجام دهند به عنوان مثال فرد با مبلغی که از وام گرفته است حقوق کارمندهای خود را بدهد و یا لوازم منزل بخرد در کل پول را در راهی خرج کند که هیچ سودی از آن نمی کند .

تا به حال به واژه سرمایه دقت کرده اید سرمایه از دو واژه سر به علاوه مایه است به عبارت دیگر سرمایه همان سرچشمه پول است . این نکته را در نظر بگیرید که شما با وامی که گرفته اید قصد دارید که یک کالا بخرید مثلا پلی استیشن و از این پلی استیشن در منزل خود استفاده کنید

و گذر زمان سودی بر روی آن نمی آید از طرف دیگر شما برای باز پرداخت وام باید مبلغی را بیش از مبلغ اولیه بدهید قطعا این بزرگترین ضرری است که شما از وام گرفتن کرده اید و کالایی که خریده اید برای شما بسیار گران تمام می شود . حال می توانید همان پلی استیشن را که خریده اید را در گیم نت استفاده کنید و از طریق همان پلی استیشن کسب درآمد نمایید.

یکی از اشتباهات افراد این است که یک وام سنگین میگیرند و به این خیال که می توانند اقساط آن را به صورت منظم پرداخت نمایند

اما معمولا در همان ماه های ابتدایی بازپرداخت اقساط برای فرد سنگین است و با مشکل مواجه می شود به همین دلیل افراد برای پرداخت اقساط گاهی مجبور هستند که دوباره وام بگیرند .

به عنوان مثال در نظر بگیرید که یک وامی بیست میلیون تومانی میگیرند و این وام بهره بیست درصدی دارد حال فرد  نمی تواند اقساط را پرداخت کند و دوباره وام بگیرد و وام دوم نیز بیست درصدی است و شما وام قبلی را تسویه می کنید

اما همچنان بیست میلیون بدهکارید و حتی ضرری بیشتر را متحمل شده اید . اگر بخواهیم به صورت اصلی به این موضوع دقت کنید گام اولیه این کار اشتباه است اگر شما وامی را برای کسب و کار و یا جذب در آمد کنید موفق هستید اما غیر از این شما ضرر خواهید کرد

زیرا شما اگر با پول کار کنید می توانید اقساط را پرداخت نمایید اما اگر تصمیم برای بازپرداخت وام نگرفته باشید باید این را بدانید که قطعا برای باز پرداخت وام به مشکل میخورید .

پیشنهاد ما به شما این است که اگر تصمیم دارید وامی بگیرید حتما قبل از آن به باز پرداخت و اقساطش بیندیشید و اگر می توانید وام را بگیرید در غیر اینصورت بهتر است از گرفتن و منصرف شوید زیرا بزرگترین اشتباه این است که برای تسویه یک وام فرد وام دیگری بگیرد و دو بهره را پرداخت نماید .

اقساط وام یک سری فرمول و قوانین خاصی دارد که به تایید رسیده است و طبق یک سری فرمول ها  محاسبه می شود . شما از همان ابتدایی که وام را می گیرید به همان میزان بدهکار می شوید .

معمولا افراد برای اینکه وام خود را محاسبه نمایند به این صورت عمل می کنند که مثلا برای یک وام ده میلیونی که دوازده قسط دارد و بهره آن بیست درصد است تصور می کنند که سودی که باید پرداخت کنند دو میلیون است

و هر ماه باید یک میلیون پرداخت کنند اما طی محاسبات ریاضی که برای ان در نظر گرفته شده است شما باید ۹۱۷ هزار تومان پرداخت نمایید . با توجه به مثال بیان شده اقساطی که شما پرداخت می کنید مبلغی است که از بدهی تان ماه به ماه به بانک می دهید و در بیشتر مواقع بانک ها بیش از سود ۲۰ درصد از افراد می گیرند بدون اینکه افراد متوجه شوند .

همان مثال بالا را در نظر بگیرید با توجه به همان شرایط که وام ده میلیونی با دوازده قسط و بهره بیست درصدی که شما باید ۱۱ میلیون بازپرداخت داشته باشید و اگر بیش از این پرداخت نمایید وام شما بیش از ۲۰ میلیون تومان می شود.

در این بین ممکن است شما هدیه ای برای فردی که قرار است ضامن شما شود بگیرید . البته این مورد بیشتر در وام های سنگین و یا وام های خودرو دیده می شود . حال شما باید این را در نظر بگیرید که هر هزینه ای که شما برای وام انجام دهید و بیش از اصل پول باشد بهره ای می شود که برای پول داده اید .

وام روی سند خانه

گرفتن وام به خودی خود چیز بدی نیست و حتی بزرگترین شرکت ها در دنیا برای راه اندازی و یا  حتی ادامه بقای خود وام میگیرند . به عبارت دیگر یکی از راه تامین منابع مالی گرفتن وام است . حال این وام می تواند در ابعاد زیاد و یا در حد وام کوچک باشد .  در این بین نکته مهمی که وجود دارد باز پرداخت وام است و اینکه فرد بتواند از این وام به درستی استفاده کند .

همچنین فرد باید اطلاعات دقیق در مورد بهره ای که قرار است برای وام پرداخت نماید را اطلاع داشته باشد مثلا اگر وام قرار است بهره ۲۰ درصد باشد باید به همان میزان ۲۰ درصد پرداخت شود و  از آن بیشتر اگر باشد فرد متضرر می شود . بهترین راه برای اینکه متوجه شوید که آیا وامی که می خواهید بگیرید به نفع شما است و یا ضرر بهتر است با یک کارشناس امور مالی مشورت نمایید .

مشکلات وام های ضامن دار

در زیر به یک سری از رایج ترین وام ها که نیازمند ضامن هستند اشاره کرده ایم :

وام ازدواج : وام ازدواج یکی از رایجترین وام هایی است که بیشتر جوانان برای اول زندگی خود این وام را می گیرند . این وام دارای شرایطی است که اولین شرط آن این است که این وام به افرادی تعلق می گیرد که ازدواج اولشان است و یک سال از ابتدای زندگی آنها می گذرد .

مدارک مورد نیاز این وام عبارتند از : افتتاح حساب پس انداز ، اصل و کپی صفحات اول و دوم شناسنامه زوجین ، اصل و کپی از ۵ صفحه ابتدایی سند ازدواج ، دو تمبر مالیاتی و در انتها  هر زوجین به یک ضامن معتبر نیازمند هستند .

وام مسکن :

یکی دیگر  از وام های رایج به خصوص در ایران وام مسکن است . این وام برای خرید و یا تعمیرات انجام می شود بازپرداخت این وام ها معمولا بین ۶ تا ۱۸ سال است که این زمان به شرایط فرد وام گیرنده بستگی دارد  .

مدارک مورد نیاز این وام اصل و کپی از کارت ملی و شناسنامه از تمامی صفحات ، اصل و کپی وکیل در صورت وکالت نامه ، قولنامه ، ارائه صورتحساب ، اصل و کپی پروانه ساخت برای افرادی که قصد تخریب و نوسازی دارند . اصل و کپی از تمامی صفحات سند ، دفترچه حساب و یا شماره کارت ، کارت پایان خدمت ( مخصوص آقایان ) ، خرید تمبر مالیاتی ، کارمزد ارزیابی

در سال ۱۴۰۱ افراد متقاضی برای گرفتن وام مسکن نیاز است تا از یک سری شرایط برخوردار باشند که ما در اینجا به اختصار بیان میکنیم:

افرادی که میخواهند وام مسکن دریافت کنند باید بالای ۱۸ سال داشته باشند.

متقاضیان دریافت وام مسکن از هرکدام از بانک ها نباید سابقه ی چک برگشتی در هیچکدام از بانک ها را داشته باشند.

در صورت داشتن بدهی بانکی مشمول دریافت وام نمیشوند.

شرایط پرداخت وام در بانک ها متفاوت در بعضی بانک ها باید حساب سپرده گذاری باز کرد در بعضی دیگر با خرید اوراق ممتاز هم میتوان وام دریافت کرد.

همچنین درآمد فرد باید با ملغ جدول اقساط مطابقت داشته باشد.

وام کالا :

این وام یکی دیگر از وام ها است که در قبال لوازم منزل داده می شود  این وام برخلاف وام های ذکر شده شرایط خاصی دارد به عنوان  مثال کالا باید  تولید داخلی باشد و همچنین مطابق تعرفه بانک و بخش خدمات و بازرگانی باشد .

برای مدارک باید کپی از سند و یا اجاره محل سکونت ، اصل و کپی از شناسنامه فرد متقاضی و ضامن ، گواهی کسر حقوق برای متعهد و ضامن ، فیش حقوقی و حکم کارگزینی ، تقاضای کتبی و …  می باشد .

همانطور که در بالا مشاهده کردید برای گرفتن یک وام ساده که معمولا مبالغ بسیار کمی است باید مشکلات زیادی متحمل شوید همچنین زمان زیادی منتظر بمانید تا نوبت شما برسد اما در وام با سند ملکی بدون ضامن می توانید خیلی سریع و بدون هیچ دغدغه ای وام مورد نظر خود را تهیه کنید

وام های مورد اعتماد

همیشه زمانی که نام وام های غیر بانکی می آید افراد احساس می کنند که پشت آن قرار است که کلاه برداری صورت بگیرید اما بهتر است بدانید در سراسر دنیا شرکت های معتبری وجود دارند که برای عموم افراد وام های مختلفی ارائه می دهند .

در شرکت ما نیز سعی شده است با استانداردهای کشورمان و طبق قوانین که وضع شده است وام هایی را با شرایط مختلف برای افراد فراهم کنیم تا مشکلاتی که در مورد وام های دیگر وجود دارد از سر راه افراد برداریم .

این کاملا طبیعی است که زمانی که بانک های معروف با ضامن و بهره های بالایی که دارند بر سر افراد سنگ می اندازند افرادی سودجو باشند با وام هایی که ارائه می دهند کلاه برداری کنند

و برای اینکه رنگ و لعاب کار خود را بیشتر کنند تفاوت هایی را در میزان سود تعداد قسط و یا ضامن ها ایجاد کنند اما اینها اول راه است تا فرد را جذب کند و به محض جذب افراد کلاهبرداری را شروع می کنند و تازه فرد متوجه می شود که چه کار اشتباهی را انجام داده است .

در شرکت هایی که کارشان کلاهبرداری است معمولا نام و نشانی وجود ندارند و در صورت تماس ابتدا یک خانم جوان با صدای ملایم و آرام با خوشرویی پاسخ می دهد و اگر متوجه شود که شما قسط سوال پیچ کردن آن را دارید سریعا قطع می کند و به عبارتی شما را از سر خود باز می کند .

همانطور که گفتیم این شرکت ها کمتر از خود نام و نشانی به جا میگذارند و اگر به صورت حضوری بروید یک تابلو کوچک با عناوین مختلف که ابتدای آن شرکت مشاورین است مواجه می شوید.

این شرکت ها معمولا برای اینکه شما را گرفتار کنند از راه های مختلف شما را جذب می کند به عنوان مثال بیشتر به شما می گویند می تواند هر وثیقه ای که دارید به عنوان ضامن استفاده کنید از چک گرفته تا طلاهای خود حتی گاهی از شما سند ماشین را هم قبول می کنند .

بیشتر این شرکت ها برای تبلیغات خود این نوید  را به افراد میدهند که بدون معطلی  کمتر از یک ساعت وام مبلغ مورد نظر را به شما پرداخت می کنند . این کاملا وسوسه برانگیز است شما می توانید با هر وثیقه که دارید مثلا طلایی که استفاده نمی کنید وامی را در کمتر از یک ساعت بگیرید بدون اینکه اذیت شوید و هزینه ای را پرداخت نمایید .

وثیقه با سند ملکی

یکی از راه هایی که مرسوم است و مشکلات ضامن را برای وام برطرف می کند وثیقه با سند ملکی است . معمولا این سند ملکی باید دارای یک سری مشخصات باشد تا فرد بتواند آن را بپذیرد .

وام فوری با سند ملکی

اولین و اصلی ترین آن این است که سند باید به نام فردی مشخص باشد که از جریان کار با خبر است زیرا طبق قوانین مالک سند کسی است که سند به نامش است و صرف اینکه فرد سندی را دست خود داشته باشد نمی توان گفت که سند به نامشان می باشد .

به همین دلیل فرد وام دهنده باید به صورت کامل مطمئن شود که مالک در جریان کامل وام می باشد زیرا اگر مشکلی در این بین رخ دهد مالک سند است که باید پاسخگو باشد .

دریافت وام با سند ملکی

شرکت های وام دهنده

بیشتر افراد نگاه بدی نسبت به شرکت های وام دهنده دارند اما در این بین شرکت های معتبری هستند که برای رفاه حال افراد تاسیس شده اند و از قوانینی که وضع شده است پیروی می کنند .

روند کلی این شرکت ها معمولا مشابه یکدیگر است . معمولا در این شرکت ها فرد باید ضامن یا وثیقه ای فراهم کند حال وامی که به آن داده می شود مطابق با یک درصد مشخصی از وثیقه است .

بعد از تمام شدن اقساط و بهره ناچیزی که در همان ابتدا مشخص میکنند وثیقه به فرد پس داده می شود  . در زمانی که شما از بانک وام می گیرد و از سند ملکی به عنوان وثیقه استفاده می کنید به عملیاتی که انجام می دهید به اصطلاح میگویند ملک به رهن بانک درآمده است

و اگر فرد توانایی پرداخت اقساط را نداشته باشد بانک و یا شرکت وام دهنده این اجازه را دارند که ملک را به عنوان وامی که داده اند به فروش برسانند و به اندازه ای که بدهکار هستند از روی مبلغ برداشته و مابقی را به شما می دهند .

برخی از شرکت های وام دهنده که معتبر نیستند خانه را برای خود بر می دارند و به اندازه ای که خودشان بخواهند به شما مبلغی می دهند و یا حتی می توانند مبلغی  را به فرد ندهند زیرا برخی از این شرکت ها از هیچ قانونی پیروی نمی کنند و با تمامی قوانین آشنا هستند و سعی می کنند قوانین را به صورتی پیش ببرند که همه چیز به نفع آنها باشد .

وام با سند ملکی بدون ضامن

همانطور که گفتیم در بانک ها سود ها بر اساس یک سری از فرمول های بانکی محاسبه می شود حال در شرکت های وام دهنده بنا به سلیقه خود قوانینی را برای سودها تعیین می کنند .

برخی از این شرکت ها علاوه بر سودی که از شما میگیرند در انتها نیز باید یک هزینه دیگری را پرداخت کنید به عنوان مثال اگر یک وام چهارده درصدی برای ۱۰۰ میلیون بگیرید بعد از اتمام اقساط که ۱۴ درصد بر روی آن اعمال شده است باید ۱۴ میلیون نیز در انتها به شرکت پرداخت نمایید . البته این شرایط می تواند با توجه به وثیقه ای که نزد شرکت می گذارید متفاوت است .

اگر بخواهیم به این موضوع بپردازیم که وام های بانکی مناسب هستند یا وام های غیر بانکی باید  بگوییم که هر کدام یک سری معایب و یک سری مزایا دارد .

اینکه بگوییم تمامی وام های بانکی با توجه به شرایطی و تبلیغاتی که انجام می دهند کاملا مورد اعتماد هستند کاملا اشتباه است

زیرا زمانیکه تمامی وام های بانکی دارای شرایط سخت است و شما برای یک وام کوچک باید دوندگی کنید مثلا باید برای وام از چند ماه قبل مبلغی را در بانک بگذارید یا در بیشتر مواقع کارمندهای بانک به شما می گویند در حال حاضر وام نداریم و شما باید منتظر بمانید تا نوبت شما شود . تمامی موارد ذکر شده تنها معایب کمی از وام های بانکی بود که معمولا در وام های غیر بانکی وجود ندارد .

فوری بودن وام دارای بزرگترین مزیت وام است که معمولا هر وامی این شرایط را ندارد . به عنوان مثال این وضعیت را در نظر بگیرید که فردی یکی از عزیزانش در شرایط بد جسمی است

و فرد برای هزینه های درمانی آن عاجز است اینکه بخواهد در صف طولانی وام قرار بگیرد واقعا سخت است زیرا لحظات برای او ارزشمند است و باید هر چه سریعتر پول را فراهم کند تا اقدامات لازم برای درما بیمار انجام شود .

مثال دیگر می تواند در مورد فردی باشد که تا چند روز دیگر چک او برگشت می خورد و باید هر چه سریعتر پول را تامین کند این وضعیت بحرانی را باید هر چه سریعتر برطرف کرد و برای آن اگر بخواهید وام بگیرید

یا باید سپرده ای از قبل در بانک داشته باشید یا اینکه ضامن هایی که بانک ها مشخص کرده اند را فراهم کنند تمامی این مراحل نیاز به وقت دارد اما شما زمان لازم را ندارید و باید هر چه سریعتر اقدام کنید که برای این کار نیاز به وام های فوری بگیرید .

وثیقه های بانکی و غیر بانکی  تا حدودی مشابه یکدیگر هستند اما در وام های بانکی معمولا  از ضامن کارمندی استفاده می شود زیرا این ضامن ها برای بانک ها معتبر ترند و توجیه شان این است که حقوق کارمندها هر ماه است و احتمال قطع آنها بسیار کم است و در صورت پرداخت نشدن اقساط از جانب کارمندها می توان از حقوق ضامن ها برداشت کرد . البته این نوع از ضامن ها بیشتر برای وام کم است و برای وام های بالا و سنگین از وثیقه هایی مانند سند ملکی و خودرو استفاده  می شود  .

وثیقه برای وام

شما زمانی که تقاضای وام میکنید و وام به شما داده می شد به میزان مبلغی که دریافت کرده اید به بانک و یا شرکت وام دهنده بدهکار می شوید این کاملا منصفانه است که فرد وام دهنده از باز پرداخت اقساط شما اطمینان پیدا کند و برای این اطمینان وام گیرنده باید یک وثیقه را تا پایان اقساط و بازپرداخت وام در اختیار وام گیرنده قرار میگیرد .

این وثیقه باید با توجه به میزان وام باشد به عنوان مثال اگر وام مبلغی  کم باشد با یک ضامن کارمندی و اگر مبلغ زیاد باشد باید با وثیقه هایی ملکی باشد . همچنین وثیقه که برای وام گذاشته می شود باید طبق یک قوانین مشخصی باشد که منافع هر دو طرف رعایت شوند .

گرفتن وام معمولا برای اکثر افراد به خصوص افراد معمولی جامعه سخت است و این سختی از ابتدا که فراهم کردن شرایط وام است تا انتها که باید اقساط پرداخت شود ادامه دارد حال اگر شما بخواهید وام را از طریق بانک اقدام کند  و وام سنگین باشد باید یا سپرده زیاد باشد و یا یک وثیقه سنگین در گرو بانک گذاشته شود .

اما برای افرادی که برای حل مشکل خود میخواهند وام بگیرند قطعا این شرایط فراهم نیست زیرا اگر فرد سپرده ای در بانک داشته باشد قطعا برای حل مشکلاتشان از آن استفاده می کردند . از مشکلات دیگر می توان به زمانی که نیاز است که فرد معطل باشد تا وام آماده شود و این زمان گاهی به اندازه ای طولانی است که زمان طلایی از دست می رود .

مزیت وام با سند ملکی بدون ضامن

وام با سند ملکی بدون ضامن از وام هایی است که مزیت های زیادی دارد که از مهم ترین مزیت آن می توان به این مورد اشاره کرد که دیگر نیازی نیست که سپرده ای در بانک داشته باشید به عنوان مثال بیشتر وام ها برای وثیقه سپرده بانکی می خواند و فرد باید  مبلغی را حدود شش تا یک ماه در بانک بگذارد و سپس بعد از سپری شدن زمان می تواند نسبت به گرفتن وام اقدام نماید که خیلی از طرح ها سودی به سپرده ها نمی دهند .

بهتر است بدانید بسیاری از افراد هستند که مبلغی را در بانک می گذارند و امتیاز حساب خود را به فرد دیگری برای گرفتن وام می فروشند . بیشتر وام های فوری بازپرداخت شان فوری است و فرد باید  بالای ۱۸ سال باشد .

مزیت وام با سند ملکی بدون ضامن این است که شما می توانید با استفاده از سند ملکی که به نام خود و یا فرد دیگری است که در جریان کامل گرفتن وام است مبلغ مورد نظر خود را بگیرید و نیازی نباشد که برای وثیقه بانکی اذیت شوید و به دنبال فرد دیگری باشید .

دلیل سخت گیری های بانکی برای وام ها علاوه بر تقاضای زیاد مخاطبین سرمایه ناکافی است که بانک ها دارند به همین دلیل شرایط وام را سخت گیرانه تر شده و همچنین سود وام های خود را بالا برده اند تا از بتوانند تا حدی منابع مالی خود را بالا ببرند .

برای اینکه بخواهید برای وام فوری از سند ملکی به عنوان وثیقه استفاده کنید نیاز نیست که کار خاصی انجام دهید و حتی شرایط راحتی پیش رو شما قرار  دارد .

تنها شرط لازمی که باید سند ملکی داشته باشد میزان ارزش واقعی ملک است . البته سند ملکی باید یک سری شرایطی را داشته باشد که این شرایط به صورت زیر است :

سند ملکی که قرار است به عنوان وثیقه در گرو وام دهنده قرار بگیرد باید حتما معتبر باشد و شش دانگ به نام یک فرد باشد و هیچ مشکلی نداشته باشد .

برای سند ملکی سندهایی که به صورت سه دانگ و یا کمتر هستند به هیچ  عنوان معتبر نیستند و کمتر شرکتی به این سند ها وام می دهد .

سند ملکی باید کاملا معتبر باشد و در دفاتر رسمی و منتخب به ثبت رسیده باشد در غیر اینصورت سند هیچ گونه ارزشی ندارد و نمی توان با آن سند وام گرفت .

با توجه به شرایط فرد در بیشتر شرکت و بانک های وام دهنده سابقه شخصی فرد نیز بررسی می شود و فرد در سابقه مالی خود نباید هیچگونه سابقه ی چک برگشتی داشته باشد . همچنین بیشتر این شرکت ها به افرادی که از قبل وام پرداخت نشده ای در همان شرکت دارند تعلق نمی گیرد .

یکی از شرایطی که وام با سند ملکی بدون ضامن دارد این است که تمامی هزینه ها مانند هزینه کارشناسی که ارزش گذاری واقعی را برای سند انجام می دهد ، انتقال سند و موارد دیگر از این دست  به عهده فرد وام گیرنده است .در این بین در هر زمانی که فرد از گرفتن وام پشیمان شود باز هم این هزینه ها را باید تا آن زمان پرداخت نماید .

مطالبات بانکی

اگر شما می خواهید وامی را دریافت کنید بهتر است قبل از گرفتن وام با یک سری مطالبات بانکی آشنا باشید . در زیر سعی کرده ایم به رایج ترین اصول و مطالبات بانکی اشاره نماییم :

وام سند خانه

مطالبات جاری :

این مطالبات مطالباتی است که پرداخت اصل پول و سود تسهیلات و همچنین باز پرداخت قسط ها رسیده است و حدود حداکثر دو ماه از موعد آن گذشته است .

مطالبات غیر جاری :

این مطالبات به مطالباتی بیان می شود که از زمان سررسید آنها گذشته است و به صورت معوق  و یا مشکوک الوصول می باشد .

مطالبات سررسید گذشته :

این مطالبات از سری مطالباتی است که از تاریخ مقرر آن که همان سر رسید اصل و سود تسهیلات و همچنین پایان اقساط است حدود دو ماه گذشته است اما در بازپرداخت اقساط تاخیر داشته است و البته هنوز زمان آن از شش ماه تجاوز کرده است . به  عبارت دیگر تنها به مبلغی که سر رسیده تسهیلات آن رسیده است مطالبات سررسید گذشته می گویند .

مطالبات معوق :

این مطالبات به مطالباتی گفته می شود که اصل و سود تسهیلات آن رسیده است و زمانی بین شش تا هجده ماه از تاریخ سر رسید آن گذشته است همچنین به مطالباتی که از زمان قطع پایان اقساط و یا  آخرین قسط پرداخت شده گذشته و هنوز مشتری  اقدام به پرداخت موسسات نکرده است .

شرایط وام با سند ملکی

مطالبات مشکوک الوصول :

این مطالبات به مطالباتی گفته می شود که تمامی اصل پول و سود تسهیلاتی که برای وام است توسط فرد پرداخت نشده است و زمان آن از ۱۸ ماه گذشته است و یا اینکه از تاریخ اتمام اقساط نیز گذشته و همچنان فرد اقداماتی برای بازپرداخت بدهی انجام نداده است .

تسهیلات مورد امهال :

این مطالبات به مطالباتی گفته می شود که معمولا در سر رسید گذشته و یا معوق قرار می گیرد . طبق مصوبات هیات دولت تمامی تسهیلات امهال در طبق معوق قرار می گیرد و مابقی تسهیلات امهال شده متناسب با شرایطی که دارد در یکی از گروههای سر رسید گذشته و یا معوق قرار می گیرد . اگر شرایط فرد بهبود یابد و اعتبار مشتری در زمان مقرر انجام شود تسهیلات به طبقات دیگر منتقل می شود .

مطالبات از دولت :

این مطالبات به مطالباتی گفته می شود که تمامی تسهیلات آن که بازپرداختش توسط دولت تضمین شده است و یا اینکه تضمین آن توسط دولت پیش بینی شده اس و تضمین نهایی آن در سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام شده است .

با سند خونه چقدر وام میدن

تسهیلات تکلیفی و تبصره ای :

این تسهیلات به تسهیلاتی گفته می شود که با توجه به قوانین بودجه و مصوبات مجلس شورای اسلامی انجام می شود .در اصل این تسهیلات به این معنی هستند که تمامی قوانین آن دست دولت است و برای رسیدن به هدف های مشخص که عموما به دلیل ناکافی بودن درآمد است و نمی توان به بودجه مورد نیاز رسید می باشد .

 

وام سند ملکی

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  10 thoughts on “وام با سند ملکی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید