وام با سند ملکی شرق تهران

وام با سند ملکی شرق تهران

وام با سند ملکی شرق تهران ، یکی از انواع وام های بانکی می باشد که موسسه راهیان عدالت ، در نظر گرفته است تا به اشخاصی سند ملکی در شرق تهران دارند ، پر داخت نماید .

وام های انواع مختلفی دارند که ما در ادامه به توضیح آن خواهیم پر داخت . وام با سند ملکی شرق تهران نیز یکی از انواع وام هایی می باشد که اکنون موسسه راهیان عدالت به عده عزیزانی که نیاز به سرمایه بیش تر دارند ، پر داخت می نماید .

در صورتی که شما مالک ملکی در شرق تهران داشته باشید ، می توانید جهت اخذ وام با سند ملکی شرق تهران به موسسه راهیان عدالت مراجعه نمایید .

وام چیست ؟

وام به وجه نقدی با هر سقفی گفته می شود که از سوی وام دهنده به وام گیرنده پر داخت می شود . این مبلغ با توافقی بین وام گیرنده و وام دهنده ، باید در زمان مشخصی به همراه سود و … ، از طرف وام گیرنده به وام دهنده پر داخت گردد .

غیر ممکن است که کسی تا به امروز جهت در یافت وام به موسسات و بانک ها مراجعه نکرده باشد . کم و بیش هر یک از ما با شرایط وام گیری آشنا هستیم . پس می دانیم که برای در یافت وام از موسسات مالی و اعتباری و بانک ها ، نیاز به ضامنین و وثیقه های سنگین داریم . علاوه بر این که از سود کلانی که بانک ها و موسسات در زمان باز پرداخت وام می گیرند ، غیر قابل چشم پوشی می باشد .

اما موسسه راهیان عدالت ، امر وام گیری را برای افرادی که سند ملکی در شرق تهران دارند با وام با سند ملکی شرق تهران ، آسان نموده است . پس در صورتی که شما مالک ملکی در شرق تهران هستید ، می توانید جهت اخذ وام با سند ملکی شرق تهران ، به موسسه راهیان عدالت مراجعه نمایید .

برای در یافت وام با سند ملکی شرق تهران از موسسه راهیان عدالت به چه مدارکی نیاز داریم ؟

همان طور که تا به این جا متوجه شدید ، شما باید مالک سند ملکی در شرق تهران باشید ، اما در صورتی که سند ملکی شش دانگ ، به نام شما نیست می توانید با در جریان قرار دادن مالک آن ، بر روی آن سند ، وام با سند ملکی شرق تهران در یافت نمایید .

پس شما با به همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و سند شش دانگ ملک مسکونی در شرق تهران می توانید به راحتی وام با سند ملکی شرق تهران از موسسه راهیان عدالت در یافت نمایید . هم چنین شما نیاز به یک فرد با چک عادی برای ضمانت باز پرداخت اقساط خود جهت ارائه به موسسه راهیان عدالت ، نیاز دارید .

انواع وام ها :

وام ها امروزه به دو دسته کلی تقسیم می شوند :

 1. وام های بانکی
 2. وام های غیر بانکی

در یافت وام های غیر بانکی ، ریسک پذیری بالایی دارد . زیرا موسساتی که اظهار به پر داخت وام های غیر بانکی می نمایند ، تابع هیچ قانونی نیستند و این امکان میسر است تا شما ملک خود را از دست بدهید . به دلیل همین بی اعتمادی ، ما به شما موسسه راهیان عدالت را معرفی نمودیم تا با خیالی آسوده به در یافت وام بانکی با عنوان وام با سند ملکی شرق تهران اقدام نمایید .

در صورتی که می خواهید وام در یافت نمایید ، حتما از قبل بررسی های لازم را انجام دهید تا مبادا ملک خود را از دست بدهید و متضرر مالی شوید !!!

شما نیز می توانید برای در یافت وام های بانکی اعم از وام کالا ، وام ازدواج و وام مسکن ، به بانک مراجعه نموده و وام خود را در یافت نمایید . اما در نظر داشته باشید که قطعا برای در یافت وام بانکی خود از بانک ، باید در صف انتظار بمانید تا نوبت به شما برسد . در صورتی که برای در یافت وام با سند ملکی شرق تهران از موسسه راهیان عدالت ، شما دیگر در صف انتظار ، منتظر نخواهید ماند .

مزایای در یافت وام با سند ملکی شرق تهران از موسسه راهیان عدالت :

شما پس از ازائه مدارک و سند ملکی خود در محدوده شرق تهران ، در کم تر از چند ساعت وام خود را در یافت می نمایید . پس از بررسی های لازمه از سوی کارشناسان موسسه راهیان عدالت و قیمت گذاری بر روی ملک شما ، می توانید تا سقف هفتاد و پنج در صد ارزش ملک خود در محدوده شرق تهران ، وام با سند ملکی شرق تهران در یافت نمایید .

لازم به ذکر است که شما باید این وام را با سود بیست و چهار در صد ، به موسسه راهیان عدالت پر داخت نمایید.

چرا برای در یافت وام با سند ملکی شرق تهران به موسسه راهیان عدالت مراجعه کنیم ؟

همان طور که پیش تر گفتیم ، در یافت وام از موسسات مالی و اعتباری و بانک ها ، ما را به زحمت زیادی می اندازد . چه بسا ، شما با مشکلات بیش تری رو به رو شوید . در صورتی که در یافت وام از موسسه راهیان عدالت ، مسیر شما را هموار تر نموده و دیگر نیازی به وثیقه های سنگین و ضامنین معتبر ندارید .

دیگر نیازی نیست در صف منتظر نوبت دهی پر داخت وام بمانید و در کم تر از یک روز می توانید وام خود را در یافت نمایید .

در صورت نیاز به وام با سند ملکی شرق تهران با موسسه راهیان عدالت ، تماس حاصل نمایید .

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  مشاوره سریع حقوقی و وام