وکیل قتل

وکیل قتل

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

  مشاوره کاملا

  وکیل قتل

  سلب حیات از شخصی دیگر وقتی شخصی جان فرد دیگری را بگیرد جرم قتل واقع می شود. در ادامه مقاله به وکیل قتل می پردازیم.

  اگر به دنبال وکیل کیفری برای مجازات قتل هستید می توانید با مشاوران ما در تماس باشید .

  ۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵

  وکیل قتل

  شکایت علیه قتل

  به منظور طرح شکایت به جرم قتل ابتدا شاکی یا اولیای دم مقتول موضوع را در دادسرا محل وقوع جرم مطرح می کنند و بازپرس بعد از انجام تحقیقات لازم و تعقیب متهم پرونده قتل را به جریان می اندازد.

  بعد از آن پرونده به دادگاه ارجاع داده شده که پس از بررسی های لازم در صورت محکوم شدن متهم به جرم قتل مجازات کیفری برای او تعیین می شود.

  شاکی و متهم هر دو باید برای دفاع از خود در دادگاه وکیل قتل داشته باشند. وکیل مربوط قتل توانایی ارائه مشاوره حقوقی به طرفین دعوا در خصوص قتل عمد ، شبه عمد و خطای محض به بهترین نحو ممکن را دارد.

  یکی از مسائلی که در پرونده های قتل اهمیت بسیار زیادی دارد به کار گیری افراد متخصص و آگاه به مسائل و امور کیفری است ، چرا که به روشن شدن هر چه بیش تر زوایای پرونده کمک بسیاری خواهد کرد. بنابراین به شما توصیه می شود حتما از وکلای کار کشته و متبحر در امور کیفری در این زمینه استفاده کنید.

  مجازات قتل

  بسیاری از قتل های انجام گرفته شده به دلیل عدم کنترل خشم و بروز جنون آنی در فرد رخ می‌ دهد و فرد قاتل بلافاصله از عمل خود پشیمان می شود  اما دیگر پشیمانی سودی نخواهد داشت.

  مجازات جرم قتل عمد ، قصاص می باشد. تقاضای قصاص در اختیار ولی دم مقتول می باشد. ولی دم بر اساس طبقات ارث تعیین می ‌شود.

  البته به جز زن و شوهر. یعنی نه زن برای شوهر و نه شوهر برای همسر خود ، ولی دم محسوب نمی ‌شوند. در صورت رضایت اولیای دم چه با دریافت دیه و چه بدون دریافت آن ، جنبه عمومی جرم قتل در انتظار قاتل خواهد بود.

  مجازات جرم قتل شبه عمد ، پرداخت دیه و در برخی حبس تعزیری می باشد. مجازات قتل خطای محض ، پرداخت دیه توسط عاقله می باشد. عاقله یعنی خویشاوندان سببی مرد به ترتیب طبقات ارث. شما می توانید برای این موضوع به وکیل قتل مراجعه نمائید.

  اگر فردی اقدام به شروع قتل عمد کند ، اما در عمل خود ناکام بماند ، در این صورت به حبس تعزیری درجه ۵ محکوم می ‌گردد. قتل ، سنگین ‌ترین جرم علیه اشخاص می باشد که صدمات جبران ناپذیری را برای فرد مقتول ، خانواده مقتول و خانواده قاتل و نیز هم چنین جامعه به همراه دارد.

  وکیل قتل

  وکیل قتل

  وکیل مربوط قتل به دلیل داشتن تجارب ارزنده  در حوزه فعالیت ، به فن بیان و مذاکره و جلب دلسوزی و نوع دوستی در دفاع از پرونده و در مواجه با قاضی یا اولیای دم برخوردار می باشد..

  وکیل مربوط قتل می تواند رضایت و یا عدم رضایت شاکی را اعلام کند و نیازی به حضور شاکی برای اعلام رضایت نخواهد بود.

  مدت زمان اثبات جرم قتل با وجود وکیل قتل کم تر می شود.

  نیازی به حضور شاکی در دادگاه نخواهد بود.

  در صورت متواری بودن قاتل وکیل قتل می تواند سریعا او را جلب کند.

  در صورت رضایت اولیای دم وکیل قتل می تواند از طرف شاکی دیه را به آن ها پرداخت نمائید.

  وکیلی که به وکالت در خصوص پرونده قتل می پردازد باید هم از قوانین مربوط به قتل و هم رویه موجود در دادگاه ها و مهم تر از همه شگردهای پلیسی و جنایی لازم باخبر باشد.

  وکیل قتل صرفا با استناد به قوانین نمی تواند به نحو شایسته از موکل خود دفاع نماید ، صورت اثبات قتل به نحو عمد مجازات آن قصاص می باشد. کمک گرفتن از وکیل قتل مجرب و متخصص بسیار حائزاهمیت است.

  با وجود چنین مجازاتی نمی توان به هر وکیل قتل اعتماد نمود و باید  به وکلای متخصص مراجعه نمود. شما برای مشاوره در مورد قتل و مجازات های تعیین شده برای آن می توانید به سایت معتبر راهیان عدالت مراجعه نمائید و از خدمات این مجموعه بهره لازم را ببرید.

  مشاوره با وکیل قتل

  این سایت با دارا بودن انواع وکیل خصوصا وکیل امور کیفری و وکیل قتل می تواند به شما در این زمینه مشاوره آنلاین و رایگان بدهد. این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد و شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید برای مشاوره در این زمینه می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

  ۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

   

   

   

   

   

  مشاوره با وکیل متخصص

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  تماس کاملا رایگان