وکیل اعاده دادرسی ( تنظیم لایحه اعاده دادرسی )

وکیل اعاده دادرسی

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نام شما

شماره تماس شما

با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

 وکیل اعاده دادرسی

وکیل اعاده دادرسی اگر با تجربه و تخصص بسیار عالی بتواند پرونده شما را به راه اندازد بدون شک این وکیل یک وکیل حتذق و با تجربه می باشد، چرا که اعاده دادرسی کار بسیار سختی است بدین طریق که به اعتبار دادگاه مربوط می شود و پرونده ای که حکم آن صادر شده است بدون شک در شرایط خاص و البته سختی می تواند دوباره حکم را منتفی کند و درخواست تجدید نظر برای آن صادر شود.

اما برخی اوقات بنا به دلایلی که ممکن است در هنگام رأی و حکم نهایی وجود داشته است می‌توان به حکم اعتراض کرد و این گونه درخواست اعاده دادرسی داد، که بدین شکل وکیل اعاده دادرسی می تواند با تنظیم دادخواست برای دادرسی آن را برای دادگاهی که حکم در آن صادر شده است ارسال نمایند، تا در صورت قبول؛ پرونده دوباره به جریان بیفتد.

اگر به دنبال وکیل حقوقی یا وکیل کیفری هستید می توانید با مشاوران ما در تماس باشید .

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵

نحوه رسیدگی به پرونده با وکیل اعاده دادرسی

البته خاطر نشان می کنم تنها به موردی که به عنوان اعاده دادرسی به آن اشاره شده است رسیدگی می‌شود و این نکته را صدالبته وکیل ماهر برای شما روشن خواهد کرد،تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه مطلوب خود برسید و البته این وکیل با مهارتی که در طی سالیان سال کار و تجربه به دست آورده به طور حتم خواهد توانست مدارک و مستندات خوبی را برای شما دست و پا کند تا بتوانید هر چه سریع تر به نتیجه ای که حق شماست برسید.

وکیل اعاده دادرسی به‌خوبی می تواند شرایط و جو دادگاه را در دست بگیرد و بداند که در چه زمانی و با چه شرایطی باید سخن بگوید، تا رای مورد نظر را به نفع موکل خود تغییر دهد چرا که دادگاه به همین راحتی اعاده دادرسی را قبول نمی‌کند و اگر قبول نماید، باید کاملاً با برنامه ریزی درست روند پرونده را به انجام رساند.

و البته وکیل اعاده دادرسی مهلت مشخص شده را کاملاً در نظر دارد و به همین خاطر باید تمام سعی خود را بکند که در کمترین زمان ممکن بهترین بازدهی را برای کار خود در بر داشته باشد، اثبات بسیاری از مواردی که باعث شده است تا اعاده دادرسی انجام شود شاید کمی سخت باشد اما اگر وکیل از مهارت بالایی برخوردار باشد به خاطر سابقه درخشانی که دارد خواهد توانست مدارک مهم و مستندی را به دادگاه ارائه دهد.

برنامه ریزی درست

وکیل مجرب اعاده دادرسی اصولاً در مورد فسخ حکم نیز باید راه های خاصی را در نظر بگیرد چراکه در برخی شرایط تنظیم دادخواست اگر به شیوه‌ای درست باشد می‌تواند تاثیر خود را در جو و فضای دادگاه بگذارد، اما در شرایط دیگر وکیل به خوبی می‌داند که باید بنا به دلایلی تجدید نظر را برای حکم در نظر گرفت؛ شما اگر یک وکیل مجرب  داشته باشید به خوبی به شما اعلام خواهد کرد که چه هزینه ای را برای دادگاه باید صرف کنید و چه مدت را باید صبر نمایید تا دادگاه رای اعاده دادرسی را برای شما ابلاغ نماید.

وکیل برای تنظیم لایحه بدون شک برای اعاده دادرسی باید حضور داشته باشد چرا که شما با چارچوب قانون و قوانین دیوان عدالت آشنایی کاملی ندارید و بدین جهت با پروسه طولانی روبه رو خواهید شد و البته که باید به هزینه های بسیار زیاد ان نیز فکر کنید.

وکیل اعاده دادرسی به خوبی می‌تواند وکالت شما را برای اعاده دادرسی قبول کرده و شرایط را کاملا واضح برای شما شرح می دهد چرا که اعاده دادرسی کار آسانی نیست و باید با شرایط خاصی و با برنامه ریزی درستی همراه باشد.

به هیچ عنوان این نکته را ندید نگیرید، که قبل از درخواست اعاده دادرسی حتماً با وکیل در این مورد مشورت نمایید، تا وکیل به شما موارد خاصی را متذکر شود که آیا اعاده دادرسی شما به نتیجه خواهد رسید یا خیر.

اهمیت تجربه و تخصص وکیل

چرا که موارد بسیاری باید وجود داشته باشد تا اعاده دادرسی شما در دادگاه مورد قبول واقع شود، اعاده دادرسی در برخی مواقع کیفری و در برخی شرایط دیگر حقوقی می باشد؛ که وکیل مجرب با تمام این حوزه آشنایی کامل دارد، به این دلیل که این وکیل یک وکیل ماهر و از جمله وکلای پایه یک دادگستری می باشد.

تخصص وکیل اعاده دادرسی به شکلی است که می تواند شما را به بهترین نحو ممکن به نتیجه دلخواه برساند به شرطی که شما همکاری لازم را داشته باشید و تمام مدارک و مستندات موجه و لازم را به صورت کاملاً جزئی و کامل در اختیار او قرار دهید تا بتواند بهترین ها را در دادگاه ارائه دهد.

البته بدین سبب نتیجه را به نفع شما تغییر دهد، شما برای اینکه یک وکیل اعاده دادرسی خوب را بتوانید بشناسید اولین کاری این است که به سابقه کاری وی توجه نمایید و ضمن تحقیق در مورد تخصص و تجربه او با مشورت در ابتدای کار و همچنین واگذاری پرونده به او برای اعاده دادرسی قدم های محکم را شروع به برداشتن نمایید.

مشاوره حقوقی

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

Call Now Buttonمشاوره رایگان