چطور وام میلیاردی بگیریم؟

دریافت وام میلیاردی از بانک ها

وام هایی که در بانک های مختلف به صورت معمول به افراد داده می شود، شرایط گوناگونی دارد، اما معمولا وام هایی که افراد عادی می گیرند تا حدود 200 میلیون تومان است و بیشترین مبلغ وام، به وام های مسکن تعلق می گیرد.
البته برخی از بانک ها حتی تا سقف 750 میلیون تومان، با تکیه بر سپرده های قبلی اشخاص و گردش پول بالا در حساب آنها، اقدام به اعطای وام به عناوین مختلف می کنند.
“در نتیجه می توان گفت وام میلیاردی اگر انحصاری نباشد، برای راه اندازی بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ کشور لازم است. اما چطور باید وام میلیاردی گرفت؟”

بسیاری از واحد های تولیدی و کارخانه های کوچک و بزرگ، برای جلوگیری از ورشکستگی، به وام های میلیاردی، نیاز دارند. اعطای وام به این شرکت ها برای احیای فعالیت آن ها و نجات اقتصاد کشور، امری ضروریست.
به طور کلی پروسه دریافت وام های با مبالغ کلان بسیار مشکل بوده و نیازمند مدارک و اثبات سودآور بودن طرح تجاری یا فعالیت شرکت می باشد.

وام میلیاردی

شاید با شنیدن نام وام میلیاردی، به یاد افرادی بیفتید که وام های کلان از بانک های رسمی کشور گرفته اند و با سوء استفاده از مبالغ دریافتی، مانع رشد اقتصاد کشور شده و حتی از کشور گریخته اند.
اما موضوع وام میلیاردی، شمشیر دو لبه ای است که نیاز به بررسی دقیق تر دارد. با توجه به کاهش شدید ارزش ریال، بسیاری از واحد های تولیدی و کارخانه های کوچک و بزرگ، برای جلوگیری از ورشکستگی، به جای وام های چند صد میلیونی، به وام های کلان میلیاردی، نیاز دارند.
به طور قطع، اعطای وام های سنگین به این شرکت های حقوقی و صاحبان کسب و کار، برای احیای فعالیت آن ها و نجات اقتصاد کشور، امری ضروریست.

دریافت وام میلیاردی از بانک ها

 

اخذ وام میلیاردی برای کارخانه:

به دلیل هزینه های بالای تولید محصول، وام تضمینی و  وام های میلیونی برای کارخانه ها کافی نیست. بنابراین صاحبان کارگاه ها و مشاغل تولیدی برای تامین نیاز های تولید، بازاریابی، حقوق کارکنان و غیره، ناچار به گرفتن وام با مبالغ کلان هستند.
شما برای دریافت وام های میلیاردی برای کارخانه، نیازمند طرح توجیهی مناسبی هستید که نشان دهد کارخانه ای که می خواهید تاسیس کنید یا گسترش دهید، در اولویت برنامه های استانی و یا ملی قرار دارد.
وام برای کارخانه به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود که در مطلب ” چطور می توانیم وام برای کارخانه دریافت کنیم” به طور کامل به آن پرداخته ایم.

اخذ وام میلیاردی برای کارخانه:

اخذ وام میلیاردی برای شرکت:

وام های میلیاردی به اشخاص حقوقی و شرکت ها راحت تر تعلق می گیرد. هرچه میزان سرمایه اولیه شرکت بالاتر باشد مبلغ وام هم بیشتر است.
به طور کلی به شرکت های سهامی خاص، که تمامی سرمایه آن توسط موسسین تامین می شود، سریع تر وام تعلق می گیرد.
در این شرکت ها، 35 درصد از سرمایه شرکت در حسابی به نام شرکت سپرده گذاری می شود و وامی که به این شرکت ها تعلق می گیرد تا سقف 10 برابر سرمایه شرکت است.

دریافت وام کلان

بنابراین احتمال گرفتن وام میلیاردی و کلان برای شرکت های سهامی خاص بسیار بالاست. در حالی که برای شرکت های مسئولیت محدود و تضامنی، که سپرده ای در بانک نمی گذارند، دریافت وام بسیار مشکل می شود.
شرکت های دانش بنیان نیز بر اساس طرح های حمایت از کسب و کار های نوپا، شامل دریافت وام فوری می شوند، که مبلغ این وام ها بر اساس نوع کسب و کار و توجیه اقتصادی آن متغیر است.
به طور کلی پروسه دریافت وام های با مبالغ کلان بسیار مشکل بوده و نیازمند مدارک و اثبات سودآور بودن طرح یا تولید کارخانه می باشد. گاهی مبلغ وام و سود بازپرداخت آن به قدری زیاد است که شرکت ها به خصوص واحد های تولیدی، توان بازپرداخت آن را ندارند و دوباره نیازمند دریافت وام می شوند.

دریافت وام کلان

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  One thought on “چطور وام میلیاردی بگیریم؟

  1. سلام بنده نیازمند وام ۵۰ میلیاردی برای تاسیس یک پروژه پتروشیمی در ماهشهر هستم زمین و تجهیزات رو خریداری کردم هرفاکتور خرید ویا سند زمین بنامم درجایی که طرح می‌خواهد اجرا شود دارم لطفا راهنمایی بفرمایید چه مدارکی رو تکمیل کنم وبا موسسه شما قرارداد ببندم جهت گرفتن مصوبه قطعی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  مشاوره سریع حقوقی و وام