وام وثیقه ای

وام وثیقه ای

وام وثیقه ای جزو وام های غیر بانکی می باشد که در ادامه انوع وام ها را به شما معرفی خواهیم نمود . شما نیز می توانید با مراجعه به موسسه راهیان عدالت ، در این زمینه اطلاعات بیش تر کسب نمایید .

کلیه افرادی که می خواهند کسب و کار خود را رونق بیش تری ببخشند ، اقدام به اخذ وام می کنند . به همین خاطر موسسه راهیان عدالت ، مسیر اخذ وام را با وام وثیقه ای آسان نموده است تا شما بتوانید از این وام استفاده نمایید .

با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی وام وثیقه ای را در اختیار شما قرار دهیم .

چگونه می توان برای در یافت وام وثیقه ای از طریق موسسه راهیان عدالت اقدام نمود ؟

در نظر داشته باشید که برای در یافت وام بانکی فوری ، باید سند شش دانگ داشته باشید . توجه کنید در صورتی که سند مالکیت ملک مسکونی ، به نام شما نیست ، حتما مالک را در جریان بگذارید . زیرا در صورت بروز هر گونه معظل و مشکل ، مالک سند باید پاسخ گو باشد .

موسسه راهیان عدالت ، در نظر دارد تا برای رونق بیش تر کسب و کارتان و هم چنین مشلات اقتصادی که دارید ، وام وثیقه ای به شما اعطا نماید .

وام وثیقه ای

وام چیست ؟

وام به عنوان یک وجه نقد از وام دهنده به وام گیرنده داده می شود . وامی که وام گیرنده از وام دهنده در یافت می نماید ، باید حتما در موعد مشخص شده از سوی دو طرف ، به وام دهنده پر داخت گردد .

برای اخذ وام ، داشتن ضامن اجباری بوده و شما متحمل درد سر بیش تری خواهید شد .

مدارک مورد نیاز جهت در یافت وام وثیقه ای از موسسه راهیان عدالت :

شما برای در یافت وام با سند ملکی از موسسه راهیان عدالت ، حتما باید سند شش دانگ سند ملک مسکونی داشته باشید . ملک شما باید در محدوده شمال تهران و غرب تهران و بعضی از مناطق مرکزی تهران می باشد .

شما به همراه اصل مدارک و سند ملک مسکونی خود ، به یک نفر ضامن با چک عادی نیاز دارید .

مزایای در یافت وام وثیقه ای از موسسه راهیان عدالت :

اخذ وام از موسسه راهیان عدالت ، بسیار کار آسانی می باشد . هم چنین مزایای بسیاری در پیش دارد . به طور مثال شما می توانید بدون سقف و حداقل پانصد میلیون تومان وام در یافت نمایید .

از دیگر مزایای این وام می توان به این اشاره نمود که شما به ارزش هفتاد و پنج درصد ارزش ملک مسکونی خود ، وام در یافت می نمایید .

شما باید در نظر داشته باشید که ملک حتما باید سند ملکی در تهران داشته باشد .

لازم به ذکر است که این وام با سود بیست و چهار در صد می باشد .

وام ها به چند دسته تقسیم می شوند ؟

وام هایی که ما می توانید جهت اخذ آن اقدام نماییم ، به طور کلی به دو دسته وام های بانکی و وام های غیر بانکی تقسیم می شوند .

شما برای در یافت هر کدام نیاز به مدارک و ضامن های مختلفی دارید .ضمن این که شما با در یافت وام های بانکی و یا وام های غیر بانکی ، باید در موعد مقرر شده ، اقدامات لازم را جهت با پر داخت اقساط وام خود نمایید.

همه ما می دانیم که در یافت وام از موسسات مالی و اعتباری ، هم چنین بانک ها ، ما را به زحمت زیادی می اندازد که قطعا وام های غیر بانکی بدین صورت نیست .

موسسه راهیان عدالت ، در نظرگرفته است تا به شما با پر داخت وام و تسهیلات ، مسیر اخذ وام را برای شما هموار تر سازد .

شما می توانید حداقل پانصد میلیون از موسسه راهیان عدالت وام در یافت نمایید .

وام وثیقه ای

انواه وام های بانکی که می توان از وام در یافت نمود :

بانک ها امروزه به اعطای تسهیلات گوناگونی به شما می پردازند . این تسهیلام وام های بانکی نام داشته که شما می توانید آن ها را از بانک در یافت نمایید .

 1. وام مسکن
 2. وام ازدواج
 3. وام کالا

چرا برای اخذ وام وثیقه ای به موسسه راهیان عدالت مراجعه نماییم ؟

موسسه راهیان عدالت ، یکی از موسساتی می باشد که می تواند وام غیر بانکی به شما اعطا نماید . توجه داشته باشید برای در یافت وام های غیر بانکی ، تمام جوانب را مورد بررسی قرار دهید تا بعدا برای سند ملکی شما مشکلی پیش نیاید .

به همین خاطر ، ما به شما موسسه راهیان عدالت را معرفی نمودیم تا با خیالی آسوده ، وام وثیقه ای خود را از این موسسه در یافت نمایید .

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  مشاوره سریع حقوقی و وام