وام ودیعه مسکن

وام ودیعه مسکن

وام ودیعه مسکن به عنوان یکی از وام های بانکی است که موسسه راهیان عدالت با پر داخت آن به مشتریان ، سعی دارد تا معضلات مالی آن ها بر طرف نماید .

امروزه همه ما با شرایط وام گیری در جامعه آشنا هستیم و حتما برای هر یک از ما پیش آمده است تا برای گسترش کسب و کار خود ، نیاز به وام داشته باشیم . موسسه راهیان عدالت با سهولت بخشیدن به امر وام گیری و وام دهی با وام ودیعه مسکن ، گامی بزرگ در مسیر کمک رسانی به عزیزانی که نیاز به وام دارند ، بر داشته است .

وام ودیعه مسکن

وام ودیعه مسکن را چگونه از موسسه راهیان عدالت در یافت کنیم ؟

شما برای در یافت وام ودیعه مسکن ، باید سند شش دانگ ملکی را از آن و به نام خود داشته باشید . پس از آن می توانید سند را جهت کارشناسی و بررسی به کارشناسان موسسه راهیان عدالت تحویل دهید و پس از عقد قرار دادی کاملا قانونی ، وام ودیعه مسکن خود را در یافت نمایید .

لازم به ذکر است ، در صورتی که سند ملکی به نام خودتان نمی باشد ، می توانید با در جریان قرار دادن صاحب سند بابت امور ، وام ملکی در یافت نمایید .

وام چیست ؟

وام به طور به مبلغی نقد گفته می شود که بین وام گیرنده و وام دهند رد و بدل می شود . این مبلغ بین وام گیرنده و وام دهنده توافقی بوده و شخص وام گیرنده باید در مدت زمان مشخصی ، مبلغ وام را به وام دهنده باز پر داخت نماید .

برای اخد وام های مختلف از موسسات مالی و اعتباری و بانک ها ، ما نیاز به وثیقه ، ضامن ، چک و سفته داریم ، در صورتی که برای در یافت وام از موسسه راهیان عدالت ، به هیچ یک نیازی نیست و با داشتن سند شش دانگ یک ملک مسکونی ، می توانیم وام ودیعه مسکن در یافت نماییم .

وام های به چند دسته تقسیم می شوند ؟

وام هایی که امروزه در جامعه رایج هستند و ما می توانید جهت اخذ آن ها اقدام نماییم ، به طور کلی به دو دسته وام های بانکی و وام های غیر بانکی تقسیم می شوند .

وام های غیر بانکی ، مسلما ضرر و زیان خودش را دارد ، زیرا توسط موسساتی پر داخت می شوند که هیچ تبعیتی از قانون نداشته و امکان دارد که ما سرمایه خود را نیز از دست بدهیم .

در صورتی که وام های بانکی معتبر تر بوده و می توان با مراجعه به بانک ه و موسسات مالی و اعتباری آن را در یافت نمود .

اما خب ، در یافت وام های بانکی نیز برای زحمت هایی خواهند داشت که ممکن است در زمان مناسب ، وام با سند خانه به ما پر داخت نشود .

در این میان ، موسسه راهیان عدالت ، با هموار نمودن مسیر وام گیری ، در تلاش است تا دیگر کسی در زمان نیزا به وام ، با مشکلی رو به رو نشود .

وام ودیعه مسکن

مدارک مورد نیاز جهت در یافت وام با ودیعه مسکن چیست ؟

شما برای اخذ وام با ودیعه مسکن ، باید سند شش دانگ ملک مسکونی داشته باشید ، پس از آن با به همراه داشتن اصل مدارک شناسایی و سند نام برده شده ، به موسسه راهیان عدالت مراجعه نموده جهت اخذ وام ودیعه مسکن ، اقدام نمایید .

شما جهت در یافت این وام ، نیز به یک نفر ضامن با چک عادی نیاز دارید .

از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری چه وام های می توان در یافت نمود ؟

همان طور که پیش تر گفتیم ، امروزه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری عهده دار پر داخت وام به افراد متقاضی هستند . اما خب درد سر های خودش را نیز به همراه دارد. اما بعضی از وام ها ، صرفا و تنها توسط بانک ها و موسسات مالی و اعتباری پر داخت می شود .

 1. وام مسکن
 2. وام ازدواج
 3. وام کالا

شما برای در یافت هر یک از تسهیلات و وام های نام برده شده ، می توانید به بانک مراجعه نمایید و مراحل قانونی آن را طی نمایید .

مزایای در یافت وام با ودیعه مسکن از موسسه راهیان عدالت چیست ؟

در یافت وام با توجه به سخت گیری هایی که انجام می شود ، به عنوان یکی از پر زحمت ترین کار ها به شمار می آید . در صورتی که موسسه راهیان عدالت ، با آسان نمودن شرایط وام گیری و وام دهی ، پر داخت و در یافت وام را سهولت بخشیده بخشیده است .

اخذ وام ودیعه مسکن از موسسه راهیان عدالت ، در زمانی که سند شش دانگ ملک مسکونی را داشته باشید ، برای شما بسیار آسان می باشد .

شما می توانید در کم تر از یک روز ، بدون آن که در صف نوبت دهی پر داخت وام منتظر بمانید ، وام خود را از موسسه راهیان عدالت در یافت نمایید .

چرا برای در یافت وام موسسه راهیان عدالت را انتخاب کنیم ؟

موسسه راهیان عدالت ، با بررسی شرایط و آسان نمودن مسیر وام گیری ، برای کسانی که در خواست وام دارند ، شرایطی ویژه در نظر گرفته است . موسسه راهیان عدالت در نظر دارد تا هر فردی با هر شرایطی در صورت نیاز به وام ، بتواند آن را در یافت نماید .

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  مشاوره سریع حقوقی و وام