وکیل حقوقی تهران ( مشاوره حقوقی )

وکیل حقوقی تهران

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

نام شما

شماره تماس شما

با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

وکیل حقوقی تهران

بسیاری از مردم در هنگام برخورد با مشکلات حقوقی به دنبال بهترین وکیل حقوقی هستند تا بتوانند مسیر پرونده خود را به درستی طی بکنند. در ادامه مقاله به وکیل حقوقی تهران می پردازیم.

وکیل حقوقی

امور حقوقی به طور معمول به دو دسته‌ ی حقوقی و کیفری تقسیم می‌ شود. این تقسیم ‌بندی بر اساس موضوعاتی است که وکیل حقوقی تهران یا وکیل کیفری با آن مواجه می شود.

امور حقوقی شامل مسائل و دعاوی میان اشخاص خصوصی با یک دیگر است که به آن ، حقوق خصوصی می گویند بنابراین از مسائل کیفری جدا است.

پس موضوعات حقوقی در معنای عام خود ، موضوعات حقوقی یا همان حقوق خصوصی و هم چنین حقوق کیفری ، حقوق اداری ، حقوق بین الملل و سایر گرایش ها است.

وکیل حقوقی تهران می تواند در مسائل های حقوقی به شما مشاوره دهد. در کشورهای پیشرفته مشاوره های وکیل حقوقی به صورت تخصصی هستند. بعضی وکلا در زمینه ی تجاری تخصص دارند که موکل با توجه به نوع تخصص به ایشان مراجعه می کند.

وکیل حقوقی تهران

انواع وکیل حقوقی

وکیل انتخابی

وکیل انتخابی شخصی است که هر فردی با میل خود ، می تواند شخصی را به عنوان وکیل حقوقی خود انتخاب  کند. این وکلا می توانند وکلای رسمی باشند که فرد از طریق دفتر خانه اسناد رسمی ،  شخصی را به عنوان وکیل حقوقی برای انجام کارهای خود ، مانند مراجعه به ادارات یا فروش اموال انتخاب می کند.

وکیل تسخیری

وکیل تسخیری وکیلی است که دادگاه برای بعضی از افراد بی بضاعت با جرائم های مهم کیفری مانند قتل و مانند آن ، برای دفاع از حقوق آن ها انتخاب می کند و هزینه این وکلا بر اساس تعرفه  در قانون وکالت ، از طرف دولت به وکیل پرداخت می شود.

وکیل معاضدتی

وکیلی است که دادگاه در صورت درخواست افراد بی بضاعت ،  با احراز عدم توانایی مالی برای داشتن وکیل دادگستری ،  برای آن ها انتخاب می کند.

در صورت احراز عدم توانایی مالی شخص و درخواست او از دادگاه برای داشتن وکیل معاضدتی دادگاه از طریق کانون وکلا وکیلی را برای شخص مورد نظر انتخاب می کند تا بتواند از حقوق وی دفاع کند وحق کسی به دلیل عدم توانایی مالی ضایع نگردد.

وکیل خانواده

وکیل خانواده کسی است که در امور حقوق خانوادگی تسلط کامل داشته باشد. چنین شخصی می تواند وکیل محضری باشد که در دفتر خانه اسناد رسمی توسط فرد انتخاب می شود تا جهت انجام  امور خانوادگی ای که ضایع شده بر اعضای خانواده خود اقدام کند.

این شخص می تواند وکیل دادگستری باشد که به نیابت از موکل خویش در دادگستری و زیر مجموعه های آن اقدام قضایی و احقاق حق نماید.

وکیل حقوقی تهران

وکیل حقوقی در تهران

هزینه  وکیل در درجه اول به صورت توافقی انجام می شود. حتی در امور قضایی  که توسط وکیل دادگستری کار پیش می رود طبق قانون وکالت ، توافقی که بین وکیل و موکل انجام می شود شرط است.

انتخاب وکیل حقوقی تهران یکی از مهم ترین قسمت های فرآیند پیگیری یک مشکل حقوقی است و به طبع با توجه به اهمیت این قسمت و انتخاب وکیل حقوقی تهران ، باید زمان و هزینه نسبتا زیادی برای انتخاب وکیل صرف کرد.

اولین راهی که به ذهن هر فردی می رسد ، این است که از اطرافیان برای یافتن یک شخص متخصص و مجرب پرس و جو کرد.

اینترنت امروزه بسیاری از کارهای ما را راحت تر کرده است. بنابراین در زمینه وکیل حقوقی تهران هم می تواند به کمک ما بیاید.

راه ارتباط با راهیان عدالت

موسسه حقوقی راهیان عدالت حل این مشکل را برای شما بسیار ساده کرده است کافی است که مشکل حقوقی خود و یا درخواست وکیل حقوقی تهران را در سایت وارد کنید.

تا با لیستی از وکلای متخصص و مجرب حوزه دعوی حقوقی خود در شهر خود آشنا شوید و از میان بهترین ها وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید از طریق فضای مجازی با موسسه راهیان عدالت در ارتباط باشید. برای مشاوره در این زمینه و انتخاب وکیل حقوقی تهران می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

مشاوره حقوقی

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

Call Now Buttonمشاوره رایگان