وکیل حقوقی تهران ( مشاوره حقوقی )

وکیل حقوقی تهران

در این زمینه نیازمند مشاوره هستید؟

نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

  نام شما

  شماره تماس شما

  با ما ، از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است

  مشاوره کاملا

  امروزه عموم اختلافات موجود در جامعه ما حقوقی هستند به همین دلیل هم دعاوی حقوقی پرونده های بسیاری را در دادگاه های حقوقی به خود اختصاص داده است، شایان ذکر است، دعاوی حقوقی، دعاوی ساده ای نیستند و از پیچیدگی های خاصی برخوردار هستند، بنابراین حل مسائل حقوقی با کمک وکیل حقوقی تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  حل مسائل حقوقی با کمک وکیل حقوقی تهران

  امروزه عموم اختلافات موجود در جامعه ما حقوقی هستند به همین دلیل هم دعاوی کیفری پرونده های بسیاری را در دادگاه های حقوقی به خود اختصاص داده است و به دلیل وجود پیچیدگی های خاص حقوقی، به کارگیری یک وکیل زبده و کارآمد در این دعاوی بسیار ضروری می باشد البته بهتر است وکیل انتخابی شما، ساکن شهر شما و همچنین متخصص در امور حقوقی باشد لذا وکیلی که ساکن شهر شما باشد بیشتر می تواند نسبت به ارائه خدمات حقوقی به شما کمک کند مثلا اگر شما ساکن تهران هستید و درگیر مسائل حقوقی شوید وکیل حقوقی تهران کمک بسزایی به شما خواهد نمود.

  ۱) منظور از دعاوی حقوقی چیست ؟

  منظور از دعاوی حقوقی دعاوی است که ناشی از روابط حقوقی اشخاص می باشد که مطابق قانون برای آن رفتار های حقوقی جرم و مجازات تعیین نشده باشد و زمانی که اشخاص نتوانند اختلافات حقوقی خود را مدیریت و حل نمایند با ارائه دادخواست حقوقی خود به دادگاه صالح نسبت به اثبات حقانیت خود اقامه دعوا می کنند و دادگاه نیز با توجه به مدارک و شواهد پرونده را مورد بررسی قرار می دهد البته شایان ذکر است بیان کنیم که دعاوی حقوقی، دعاوی ساده ای نیستند و نمی توان به آن عنوان دعوای ساده اطلاق نمود بلکه از پیچیدگی های خاصی برخوردار هستند که اصولا اشخاص به دلیل عدم آگاهی نسبت به قوانین و مقررات نمی توانند در روند دادخواهی و اثبات حقانیت خود موفق باشند لکن دادگاهی که با حضور وکیل حقوقی زبده و کارآمد برگزار گردد بسیار مثمر ثمر و نتیجه اش باب میل خواهان خواهد بود.

  ۲) به چه دعاوی، دعاوی حقوقی گفته میشود؟

  از جمله دعاوی که می توان عنوان دعاوی حقوقی را به آن اطلاق نمود عبارت است از طلاق، دعاوی ملکی، مطالبه وجه، مطالبه نفقه، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه ، مطالبه اجرت المثل، عقود و معاملات، ثبت و فسخ قرارداد، افزایش اجاره بها، صدور یا ابطال اسناد سجلی ، تغییر مشخصات اسناد سجلی مانند نام و نام خانوادگی، اختلاس و سایر دعاوی که مربوط به دعاوی مدنی باشد در زمره دعاوی حقوقی قرار می گیرد.

  وکیل دعاوی حقوقی تهران

  توجه داشته باشید که برای اقامه هر یک از دعاوی مذکور باید به یک وکیل حقوقی متخصص در این زمینه مراجعه نمایید و از وی مشاوره حقوقی دریافت کنید، چرا که دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص به شما کمک بسزایی خواهد نمود شایان ذکر است وکیل حقوقی تهران در اقصی نقاط کشور می تواند به شما مشاوره حقوقی ارائه دهد و شما از تمام زوایا و جوانب حقوقی آگاه سازد تا با علم و آگاهی کافی نسبت به احقاق حق خود اقدام کنید همچنین چنانچه مایل باشید وکیل حقوقی تهران می تواند با اذن شما برای رسیدگی به حقوق مدنی نسبت به احقاق حقوق شما مبنی بر پرونده مطروحه در دادگاه‌های حقوقی، مامور به دادرسی می شود و از آن پس پرونده روال حقوقی اش را طی خواهد نمود.

  ۳) در صورت مطرح نمودن دعاوی حقوقی در تهران، آیا باید نگارش دادخواست حقوقی توسط وکیل حقوقی تهران انجام شود؟

  تنظیم و نگارش دادخواست حقوقی توسط وکیل حقوقی نسبت تنظیم و نگارش دادخواست حقوقی توسط فرد عادی بسیار متفاوت می باشد چرا که دادخواستی که توسط وکیل تنظیم می شود بر مبنای مستندات و استدلالات حقوقی نگارش می یابد که این امر نسبت به جلب نظر قاضی بسیار مفید و تاثیر گذار می باشد بنابراین توصیه می شود در خصوص مطرح نمودن دعوی حقوقی در تهران حتما به وکیل حقوقی تهران مراجعه نمایید و جهت نگارش دادخواست حقوقی خود از وی کمک بگیرید.

  ۴) وکیل حقوقی تهران کیست؟

  با توجه به مطالعه این مقاله ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که وکیل حقوقی تهران کیست؟ وکیل حقوقی تهران به وکیل پایه یک دادگستری که پروانه وکالت خود را در تهران اخذ نموده گفته می شود که با اذن موکل خویش مامور به رسیدگی و دادرسی نسبت به احقاق حقوق موکلش مبنی بر پرونده مطروحه در دادگاه حقوقی می شود و به صورت قانونی روال حقوقی پرونده را طی می کند و با فن بیان و مهارت خاصی که به کار می گیرد تاثیرات فوق العاده ای در روند پرونده در مراجع قضایی و غیر قضایی اعمال نماید، بنابراین حل مسائل حقوقی با کمک وکیل حقوقی تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  وکیل حقوقی تهران

  بسیاری از مردم در هنگام برخورد با مشکلات حقوقی به دنبال بهترین وکیل حقوقی هستند تا بتوانند مسیر پرونده خود را به درستی طی بکنند. در ادامه مقاله به وکیل حقوقی تهران می پردازیم.

  وکیل حقوقی

  امور حقوقی به طور معمول به دو دسته‌ ی حقوقی و کیفری تقسیم می‌ شود. این تقسیم ‌بندی بر اساس موضوعاتی است که وکیل حقوقی تهران یا وکیل کیفری با آن مواجه می شود.

  امور حقوقی شامل مسائل و دعاوی میان اشخاص خصوصی با یک دیگر است که به آن ، حقوق خصوصی می گویند بنابراین از مسائل کیفری جدا است.

  پس موضوعات حقوقی در معنای عام خود ، موضوعات حقوقی یا همان حقوق خصوصی و هم چنین حقوق کیفری ، حقوق اداری ، حقوق بین الملل و سایر گرایش ها است.

  وکیل حقوقی تهران می تواند در مسائل های حقوقی به شما مشاوره دهد. در کشورهای پیشرفته مشاوره های وکیل حقوقی به صورت تخصصی هستند. بعضی وکلا در زمینه ی تجاری تخصص دارند که موکل با توجه به نوع تخصص به ایشان مراجعه می کند.

  وکیل حقوقی تهران

  انواع وکیل حقوقی

  وکیل انتخابی

  وکیل انتخابی شخصی است که هر فردی با میل خود ، می تواند شخصی را به عنوان وکیل حقوقی خود انتخاب  کند. این وکلا می توانند وکلای رسمی باشند که فرد از طریق دفتر خانه اسناد رسمی ،  شخصی را به عنوان وکیل حقوقی برای انجام کارهای خود ، مانند مراجعه به ادارات یا فروش اموال انتخاب می کند.

  وکیل تسخیری

  وکیل تسخیری وکیلی است که دادگاه برای بعضی از افراد بی بضاعت با جرائم های مهم کیفری مانند قتل و مانند آن ، برای دفاع از حقوق آن ها انتخاب می کند و هزینه این وکلا بر اساس تعرفه  در قانون وکالت ، از طرف دولت به وکیل پرداخت می شود.

  وکیل معاضدتی

  وکیلی است که دادگاه در صورت درخواست افراد بی بضاعت ،  با احراز عدم توانایی مالی برای داشتن وکیل دادگستری ،  برای آن ها انتخاب می کند.

  در صورت احراز عدم توانایی مالی شخص و درخواست او از دادگاه برای داشتن وکیل معاضدتی دادگاه از طریق کانون وکلا وکیلی را برای شخص مورد نظر انتخاب می کند تا بتواند از حقوق وی دفاع کند وحق کسی به دلیل عدم توانایی مالی ضایع نگردد.

  وکیل خانواده

  وکیل خانواده کسی است که در امور حقوق خانوادگی تسلط کامل داشته باشد. چنین شخصی می تواند وکیل محضری باشد که در دفتر خانه اسناد رسمی توسط فرد انتخاب می شود تا جهت انجام  امور خانوادگی ای که ضایع شده بر اعضای خانواده خود اقدام کند.

  این شخص می تواند وکیل دادگستری باشد که به نیابت از موکل خویش در دادگستری و زیر مجموعه های آن اقدام قضایی و احقاق حق نماید.

  وکیل حقوقی تهران

  وکیل حقوقی در تهران

  هزینه  وکیل در درجه اول به صورت توافقی انجام می شود. حتی در امور قضایی  که توسط وکیل دادگستری کار پیش می رود طبق قانون وکالت ، توافقی که بین وکیل و موکل انجام می شود شرط است.

  انتخاب وکیل حقوقی تهران یکی از مهم ترین قسمت های فرآیند پیگیری یک مشکل حقوقی است و به طبع با توجه به اهمیت این قسمت و انتخاب وکیل حقوقی تهران ، باید زمان و هزینه نسبتا زیادی برای انتخاب وکیل صرف کرد.

  اولین راهی که به ذهن هر فردی می رسد ، این است که از اطرافیان برای یافتن یک شخص متخصص و مجرب پرس و جو کرد.

  اینترنت امروزه بسیاری از کارهای ما را راحت تر کرده است. بنابراین در زمینه وکیل حقوقی تهران هم می تواند به کمک ما بیاید.

  راه ارتباط با راهیان عدالت

  موسسه حقوقی راهیان عدالت حل این مشکل را برای شما بسیار ساده کرده است کافی است که مشکل حقوقی خود و یا درخواست وکیل حقوقی تهران را در سایت وارد کنید.

  تا با لیستی از وکلای متخصص و مجرب حوزه دعوی حقوقی خود در شهر خود آشنا شوید و از میان بهترین ها وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید از طریق فضای مجازی با موسسه راهیان عدالت در ارتباط باشید. برای مشاوره در این زمینه و انتخاب وکیل حقوقی تهران می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

  ۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵ – ۰۲۱۲۲۱۱۲۲۳۰

  مشاوره با وکیل متخصص

  • 09121304085
  • Afshinzima32501@gmail.com
  • فرشته،خیابان خیام،نبش قرنی،، خیابان سپهبد قرنی
  • روش های همکاری با ما
  • قوانین و مقررات
  • پرونده های جنجالی

  گروه وکلای راهیان عدالت آماده ارایه انواع خدمات مشاوره و قبول وکالت در تمامی حوزه ها می باشد. 

  ما با سابقه درخشان در این حوزه فعالیت میکنیم و معتقدیم حق گرفتنیست!

  تماس کاملا رایگان